Geyik Topiği Düz

Hakkınızı helal edin lütfen profil fotoğrafınız çok tatlıştı, ben de her kuzu gördüğümde gülümsüyorum.
hepinize çok kırıldım sadece başkada birşey demek istemiyorum umarım gülümsemeniz devam eder. ama ben dalga geçmeleriniz yüzünden ağlıyorum keşke o konuya girip hiçte bakmasaydım

hepinize çok kırıldım sadece başkada birşey demek istemiyorum umarım gülümsemeniz devam eder. ama ben dalga geçmeleriniz yüzünden ağlıyorum keşke o konuya girip hiçte bakmasaydım
Neden ağlıyorsunuz ki? Üzüldüm bak şimdi.

Sizinkiler ne derse sonradan çıkıyormuş şöyle bi ailece honkiponki çok zengin olacak 80 yaşında alışveriş poşetlerinin arasında boğulacak falan desenize 🤣
Honkiponki 45 yaşlarında aşırı zengin olacakmış. Zara her ay ona özel yeni koleksiyon çıkaracakmış. Yazları Balmoral kalesinde kışları Buckingham sarayında geçirecekmiş. Bir sonraki sezonun üçüncu bölümü bu.

Honkiponki 45 yaşlarında aşırı zengin olacakmış. Zara her ay ona özel yeni koleksiyon çıkaracakmış. Yazları Balmoral kalesinde kışları Buckingham sarayında geçirecekmiş. Bir sonraki sezonun üçüncu bölümü bu.
Gel şunu 35 yapalım enerjim daha fazla olmuş olur harcamalara 🤣 zaracığıda ilave ettiğin için teşekkür ederim vallah🤣

Amaan ha 35 ha 45 seni mı kıracağım! Buckingham sarayında oturtup Alexander McQueen değil Zara'dan giydiren vizyonuma da buradan bir selam çakıyorum😅
Gerçekten sorun değil suan çarşı pazar giyinebiliyorsam ozamanda nankörlük yapıp beğenmemezlik yapmam çıktığımız yeri unutmayalım demi🤣🤣

Black Light Black Light 'ın efsane yorumlar topiğinin 24 saati görmeden kapanması içime oturdu. Bu sefer eski üye, konu ve skandalları konuşup da konuyu yine kapattırmayın Allahsızlar. Hadi elden ele. Sevgiler😘
Black Light Black Light @Margaret Hale @pamuk musun nesin Honkiponkitorino Honkiponkitorino @Zerre @24agustos Clemencia Clemencia @zxshermine
Benim topikte eski üyelerden bahsedildiği için bir günde 500 mesaj birikmişti, goygoydan anladığımız fiyasko üyelerin gıybeti :KK53:

Ya kızlar benim canımı sıkan bir mevzu var. Aslında boş bi şey bende farkındayım ama kafama takıldı biraz. Sizden yorum almak istiyorum.

Ya benim liseden arkadaşlarım var. Sık sık olmasada görüşürüz ama iletişimimiz hiç kesilmedi yani. Şimdi ben memleketime döndüm. Önceden uzaktaydım,ben yokken yine çok sık olmasada onlar ara ara görüşüyodu. Genelde de buluşma teklifleri benden gelir,ben dürterim :KK70:

Neyse geçenlerde de bir arkadaşım başka bir arkadaşımla olan fotoğrafını paylaşmış. Acil buluşmamız lazım gibisinden bir şey yazmış. Benimde biraz gücüme gitti ne yalan söyliyim. Dışlanmış gibi hissettim birazcık. Tamam önceden başka bir ildeydim ama artık bende döndüm aynı şehirdeyiz sonuçta. Ya bilmiyorum ben mi büyütüyorum sence?

Ya benim liseden arkadaşlarım var. Sık sık olmasada görüşürüz ama iletişimimiz hiç kesilmedi yani. Şimdi ben memleketime döndüm. Önceden uzaktaydım,ben yokken yine çok sık olmasada onlar ara ara görüşüyodu. Genelde de buluşma teklifleri benden gelir,ben dürterim :KK70:

Neyse geçenlerde de bir arkadaşım başka bir arkadaşımla olan fotoğrafını paylaşmış. Acil buluşmamız lazım gibisinden bir şey yazmış. Benimde biraz gücüme gitti ne yalan söyliyim. Dışlanmış gibi hissettim birazcık. Tamam önceden başka bir ildeydim ama artık bende döndüm aynı şehirdeyiz sonuçta. Ya bilmiyorum ben mi büyütüyorum sence?
Olabilir bence böyle şeyler ya. Benim bile yaptığım var hatta çünkü güzel çıkmışım fotoda 😂 Sana karşı aski bir durum sinsilik vs hissetmiyorsan güzel arkadaşlıklarsa yapma alınganlık.

Olabilir bence böyle şeyler ya. Benim bile yaptığım var hatta çünkü güzel çıkmışım fotoda 😂 Sana karşı aski bir durum sinsilik vs hissetmiyorsan güzel arkadaşlıklarsa yapma alınganlık.
Ya yok Allah var hiç bir zaman bana karşı sinsilik,kötülük gibi bir şeylerini hissetmedim. Öyle olsa zaten bunca zaman arkadaşlık yapmazdım onlarla. Rahat bir 10 yıldır tanıyoruz birbirimizi. Liseden beri işte çocukluk arkadaşı sayılır bir nevi. Ama azcık üzüldüm. Biraz duygusal biriyim ya ve bu durum beni çok yoruyor gerçekten :KK70:

X