Genital bölgenin alt kısmını nasıl alabilirim jiletle?

vera96

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2022
24
-42
27
Arkadaşlar merhaba üst kısmını yapıyorum yine ama altı kalıyor ve üst kısmı da hemen diken diken çıkıyor. Bir yöntemi olan var mı ? Kadınlar için olan 5 bıçaklı jileti kullanıyorum güzel ama yine de biraz daha uzun ve pürüzsüz olması için ne yapabilirim?

Yani kökten alınmadığı için tüy yapınıza göre 1-2 gün içinde çıkması normal aslında. Ben çok abartmadan kese yapıyorum daha kolay alınıyor ama çıkma süresine etkisi yok maalesef

Benim çok çabuk çıkar ağda ile alırsam 10 gün dayanırdı şimdi lazer yapıyorum baya faydasını gördüm tavsiye ederim

Tüy dökücü daha uzun dayanıyor. En azından benim vücudumda öyle.

Düz bölgede kadınlar için olan uygun ama alt kısımlarda cift bıçaklı kullanabilirsiniz. Daha çok hareket ettirebilirsiniz.

Jilet sonrasi ic kisimlarda killar geri cikmaya baslayinca asiri kasinti ve batma yapiyo jileti tavsiye etmem. İnan ki dogum sonrasi alt taraftaki dikisten cok cikan killar rahatsiz etti beni o kadar diyorum. Yinede tercihim o yonde diyosan oynar baslikli dolgulu venus jilet kullan veya tuy dokucu derim.

Jilet sonrasi ic kisimlarda killar geri cikmaya baslayinca asiri kasinti ve batma yapiyo jileti tavsiye etmem. İnan ki dogum sonrasi alt taraftaki dikisten cok cikan killar rahatsiz etti beni o kadar diyorum. Yinede tercihim o yonde diyosan oynar baslikli dolgulu venus jilet kullan veya tuy dokucu derim.
dudakların üstünde çıkıyor o kısımları alamıyorum zaten ben

dudakların üstünde çıkıyor o kısımları alamıyorum zaten ben
Ever zor bolge. Ve kil yapin nasil bilmiyorum ben jilet yapsam 3 gune geri cikiyo mesela seninde kila tuye yatkin bir cildin varsa cok ugrastirir. Yine her halukarda tuy dokucu krem daha mantikli oluyor.

X