genç yaşımda yaşlandım

gulsum85

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2017
8
9
selamun aleykum arkadaşlar
Daha 20 yaşındayım ama fazla kilolarım (83) yüzünden artık yaşayamaz hale geldim.Canım hiçbirsey yapmak istemıyor. bir ara 89 kiloya ulaşmıştım çok şükür 83 kiloya düstüm ama devamını getiremiyorum LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN! motıvasyonumu çok düşürdüm ...

selamun aleykum arkadaşlar
Daha 20 yaşındayım ama fazla kilolarım (83) yüzünden artık yaşayamaz hale geldim.Canım hiçbirsey yapmak istemıyor. bir ara 89 kiloya ulaşmıştım çok şükür 83 kiloya düstüm ama devamını getiremiyorum LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN! motıvasyonumu çok düşürdüm ...
merhaba canım cuma yarışmalarını biliyor musun? tavsiye ederim hep birlikte yarışarak kilo veriyoruz.

Aleykumselam arkadaşım.. Bende 89'dan kilo vermeye başladım.. 10 kilo civarı verdim.. Yarın mayo klinik diyetine başlamayı düşünüyorum.. Daha once 1 ayda 9 kilo vermiştim bu diyeti yaparak.. Beraber yapalım istersen..

Cuma yarismalari nelerdir bende 6 ayoldu dogum yapali 83 kg da durdum 95 le dogum yaptm kilo vermem lazim mayo klinik diyeti nedir canim merak ettim gulsum85 merak etme canim buraya girelim devamli motive olalimmm

Her cuma tartı günüdür ve hem takımlar arası hem bireyler arasi bir yarışma.. bol paylasimlar yapıp motive oluyoruz

Cuma yarismalari nelerdir bende 6 ayoldu dogum yapali 83 kg da durdum 95 le dogum yaptm kilo vermem lazim mayo klinik diyeti nedir canim merak ettim gulsum85 merak etme canim buraya girelim devamli motive olalimmm
Mayo klinik diyeti emzirenler icin uygun mu bilmiyorum.. Ozetle şöyle 3 ogunde yarim greyfurt, yumurta, sebze ve salata yeniyor.. Karbonhidrat, seker ve tahıl yok..

Merhaba,

bende 16 aralık 2016 da akupunktura başladım. 89,100 kg ile 1 ayda 8 kilo verdim.Arada kaçamaklarım oldu. eğer diyete tam uysaydım daha fazla verebilirdim. sende deneyebilirsin. Eğer imkanın yoksa ben diyet listelerim sana gönderbilirim. :) inş. sende başaracaksın.

Merhaba,

bende 16 aralık 2016 da akupunktura başladım. 89,100 kg ile 1 ayda 8 kilo verdim.Arada kaçamaklarım oldu. eğer diyete tam uysaydım daha fazla verebilirdim. sende deneyebilirsin. Eğer imkanın yoksa ben diyet listelerim sana gönderbilirim. :) inş. sende başaracaksın.
çok tesekkur ederim :) ama akupunktura iğneli bir yol mu ?

evet motivasyon çok önemli o düşünce insan ruhende çok yıpranıyor... inşAllah güzel sonuçlar elde ederiz

Kendinize bir kondisyon bisikleti alın.
Onunla spor yapın ek olarak sağlıklı beslenirseniz elbet zayıflarsınız.

acaba ücret ne kadar kaç seans ve nerede yaptınız

acaba ücret ne kadar kaç seans ve nerede yaptınız
merhaba;

mesajınızı yeni gördüm 1 seans 15 günden oluşuyor. benim 3. seansım
1 ayda 8 kilo verdim.haftaya cuma günü tartılmaya gidicem.ilk gittiğinizde 50 tl diğer seanslar 25 tl

X