Gelinlik Modelleri Gelinlikkkk derdiii

ChoosenAngel

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2017
31
11
26
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. 27 Nisan 2018 de düğünüm var. Kafam çoook karışık gelinlik konusunda fikrinize yardımınıza ihtiyacım var. Bi 10 tane falan gelinlik denemişimdir farklı farklı mağazalarda. Bi tane beğendiğim oldu, sırtı açık dantelli işlemeli hatta sanırım alırım ben bunu dedim ama aceleci karar vermek istemedim. Biraz daha bakmak istedim. Joya Puro mağazasına girdim nasıl bir gelinlik mağazası pek fikrim de yok açıkcası bilen varsa bu konuda da bilgilendirsin. Sevinirim. Orada bir gelinlik denedim normal sıradan dantelli falan askılı bir modeldi. Bayana bir tane daha denemek istiyorum dedim siz getirin bunu giymelisin dediğiniz bir model varsa onu da deneyeyim dedim. Kadın elinde bir gelinlikle geldi reyonda asılı görsem giy diye ısrar etseler gitmeyeceğim birşey gibiydi. Neyse getirmişken deneyeyim dedim. Kadın giydirdi fermuarı bir çekti üstüme tam oturdu sanki benim vücuduma göre dikilmiş gibi. Tamamen dümdüzz saten kumaştan bir gelinlik hiç bir başka detay yok birse göğüs dekoltesi var o da gerçekten muhteşemdi ve çok da güzel iddaalı durdu. Straplez bir gelinlikti. Çok kabarık da değil sönük de değil. Açıkcası beğendim sanki diğerleri hep aynıymış Gibi o giydiğim farklıymış gibi geldi. Beni ortaya çıkardı daha çok gelinlik ama aynı zamanda gelinlikte ön planda gibiydi farklı bir büyüsü vardı. Ama yine de kararsızım beğendim aslında ama korkuyorum biraz da. Gelinlik dediğin dantelli mi olmalı? Saten kumaş abest mi olur, çok mu kırışır ? Bilgilerinizi Benimlede paylaşırsanız çok mutlu olurum ben çok kararsız bir insanım bide malum önemli bir gün olunca insan stres yapıyor

Hayırlı olsun şimdiden. KEşke fotografını çekseydiniz. Görüp yorum yapardık. İlla dantel incik boncuk olacak diye bir şey yok bence. Kendinizi daha iyi hissettiğiyseniz tercih edebilirsiniz saten gelinlik.

Daha zaman var bulursunuz inşallah istediğiniz gibi . .
Yada beğendiğiniz bir modeli diktirebilirsiniz. .

Merhaba,

Gelinliğin belli bir şekli olmak zorunda değil. Ayrıca herkesin dantel üst altına tül etekli gelinlik giydiği bu zamanlarda farklı duracak ve bir artı olacaktır bence.

Öte yandan çok güzel bir danteli ancak gelinlikte kullanabilecek olabilirsiniz, aklınızda kalabilir. Bu yüzden ben size şu gelinliği paylaşmak istiyorum:
17333652_1313527925394337_3659538287694970880_n.jpg
17493746_1764504187198528_8179234288554737664_n.jpg

Bu gelinlik aslında içte balık dantel bir gelinlik üstüne bu saten türü kumaştan olan gelinlikten oluşuyor. Tabi öyle bir dikim çok pahalı ve taşıması zordur. Kolay yoldan böyle bir şey için üstteki dantel göğsün altında biten, önden bütün, arkadan açılıp kapanan bir bolero olarak yapılabilir.

Mesela şu gelinliğin de içe giyilen dantel bolerosu var:
23498960_350662375405199_3422182838546464768_n.jpg

Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

X