Gelinlik Modelleri Gelinlik

Kiraların da satın almadan aşağı kalır yanı yok. Ben gelinliği alırken satış 5500 kiralık 5000 demişlerdi. Ne anlamı var o zaman 🤦🏿‍♀️ Satın aldım. Daha uygun bir fiyat olsaydı kiralar mıydım bilmiyorum, daha temiz ve enerjisiz olmasını tercih edeceğim için yine satın alırdım muhtemelen.

İlk evliliğimde Oleg Cassini diye bi mağazadan eşek yükü para verip bi gelinlik yaptırmıştım. Çok ağırdı, zorladı, sonra elden çıkarmak için bir sürü kurum aradım ve nihayet bağışladım.
Sonraki evliliğim için de Trendyol'dan çok uygun fiyata şahane bir nikah elbisesi aldım. Uçuş uçuş, tülden ve çok zarifti. Keşke bunu daha önce yapsaydım. Hem de tam bedenimdi ve tadilatsız direkt giydim, çok da yakıştı.
Bunlar sizin bileceğiniz işler.
Tek bildiğim şu.
Gelinliğimizi bizden başka kimse hatırlamıyor sonrasında:)

İlk evliliğimde Oleg Cassini diye bi mağazadan eşek yükü para verip bi gelinlik yaptırmıştım. Çok ağırdı, zorladı, sonra elden çıkarmak için bir sürü kurum aradım ve nihayet bağışladım.
Sonraki evliliğim için de Trendyol'dan çok uygun fiyata şahane bir nikah elbisesi aldım. Uçuş uçuş, tülden ve çok zarifti. Keşke bunu daha önce yapsaydım. Hem de tam bedenimdi ve tadilatsız direkt giydim, çok da yakıştı.
Bunlar sizin bileceğiniz işler.
Tek bildiğim şu.
Gelinliğimizi bizden başka kimse hatırlamıyor sonrasında:)
Birde ben iki şehirde gelinlik giyicem dış çekim nasıl olacak

Kiraların da satın almadan aşağı kalır yanı yok. Ben gelinliği alırken satış 5500 kiralık 5000 demişlerdi. Ne anlamı var o zaman 🤦🏿‍♀️ Satın aldım. Daha uygun bir fiyat olsaydı kiralar mıydım bilmiyorum, daha temiz ve enerjisiz olmasını tercih edeceğim için yine satın alırdım muhtemelen.
Eğer az fark olursa satın almak mantıklı

Ekonomik durumunuzu, adetlerinizi, hayallerinizi bilmiyoruz ki.
Mesela Balkanlarda düğün boyunca gelin kızı kılıktan kılığa sokanlar da var, bindallı kaftanını gelinlik üzerine giyen de.
Siz ne istiyorsunuz ve isteklerinizi karşılayacak eş adayı/ailesine sahip misiniz?
Bence dış çekimlerde nikah kıyafetleri çok daha zarif duruyor ama siz belki gösterişli bir gelinlik istiyorsunuzdur.
Kimisi duvaktan hoşlanmaz, kimisi yerlerde sürünen upuzun duvaklar seçer.
Konu çok çetrefilli.
Şahsi fikrim, aşırı pahalı gelinliğin gerçekten gereksiz olduğu konusunda. Umarım gönlünüzden geçen neyse, o olur.

Ben modaevinde diktirmistim. Sonra ikinci dugun icin tadilata goturdugumde dediler ki istedigin gelinligi al git kendi gelinligin karsiliginda. Ben de dedim ne yapcam zaten bu gelinligi. El islemesi kemeri vardi, onu aldim sadece hatira olarak, degistirdin gelinligimi. Ilk gelinligim harika a kesim bir dantel gelinlikti. Ikincisi prenses tasli inci. Ara ara pisman oluyorum iade ettigime ama etmesem ne olacakti onu hatirlatiyorum kendime.

Ekonomik durumunuzu, adetlerinizi, hayallerinizi bilmiyoruz ki.
Mesela Balkanlarda düğün boyunca gelin kızı kılıktan kılığa sokanlar da var, bindallı kaftanını gelinlik üzerine giyen de.
Siz ne istiyorsunuz ve isteklerinizi karşılayacak eş adayı/ailesine sahip misiniz?
Bence dış çekimlerde nikah kıyafetleri çok daha zarif duruyor ama siz belki gösterişli bir gelinlik istiyorsunuzdur.
Kimisi duvaktan hoşlanmaz, kimisi yerlerde sürünen upuzun duvaklar seçer.
Konu çok çetrefilli.
Şahsi fikrim, aşırı pahalı gelinliğin gerçekten gereksiz olduğu konusunda. Umarım gönlünüzden geçen neyse, o olur.
Bende öyle düşünüyorum bakıyorum gelinliklere kararsız kalıyorum ayy ben şu giyicem diye hevesim yok nikah elbisemi nikahta giydim

X