Gelinlik Modelleri Gelinlik Tercihim ve sorunlar.

Boyle sade gelinlikler kir dugunlerine yakisiyor benim fikrim. Salon dugunu yapacaksaniz cok sade kacabilir. Aynisinin farkli renklerini giyen kardesler gorumceler kuzenler vs.. de olacak. Bir de gercekten ne model istiyorsan iste gelinlikciye gittiginde oyle ya da boyle fikrin degisiyor ve aklindakinden tamamen farkli bir sey alarak daha mutlu olabiliyorsun. Bence gelinlikcini secip provalara baslamadan once bunun stresini yasama derim.

Gelinlik güzel fakat her fiziğe gitmez. Çok kusur gösteren bir model diye düşünüyorum. Uzun boylu ve max. 36 beden olmak gerekir sanırım. Normalde her model her fiziğe gitmez zaten ama bu model daha da zor bir model. Hazır gelinlik satan markalardan bu modelde gelinlikler denemenizi öneririm...

Onun dışında düğün nerede ve konseptiniz nasıl olacak bunlar da önemli gelinlik seçiminde...

Prenses model gelinlikten zaten nefret ederim. Standart tarlatanları da fazla kabarık buluyorum ama sizin beğendiğiniz bu model de bana hitap etmiyor.

Tarlatansız, kendinden çok hafif kabarık gelinlikler var. En hoş duranı onlar bana göre...

İlla bu gelinliği giyeceğim diyorsanız da nişanlınızla orta yolu bulmaya çalışın. Düğün stresiyle herkes gergin oluyor zaten. Daha ılımlı konuşmanızda fayda var.

bu tarz bir elbiseyi istediğim hiç bir yerde giyemem ne yazık ki.
Dantel detaylı ve taş süslemesi var. Ben gelinliğim diye bağırıyor. Açıkçası prenses modellerden gına geldi.
Kabarık tercihim değil. gelinliği dikime verdim zaten.
Gelinlik çok sade geliyorsa karşıdakine süslesinler o zaman diyeceğim bir daha öyle bir şey derlerse. Zaten giyecek olan benim. Ben nasıl damat kıyafetine karışmıyorsam. Gelinliğide karışılmamalı diye düşünüyorum.
Teşekkürler yorumunuz için.

düğününüzde sizin beğendiğiniz bu gelinliğe benzemeyen elbisenin benzerini giyen bi çok insan olacak ama bence. Bunun haricindeki tek seçeneğiniz prenses değil ki a kesim vs bi sürü seçeneğiniz var. Seçtiğiniz şey kesinlikle çok güzel yanlış anlamayın ama ben gelinliğim diye bağırmıyor, nikah elbisesi olabilir belki.
Fikir sormuşsunuz sanırım onlarda fikirlerini söylemişler. Ayrıca bu tarz bi gelinliği hazır olarak denediniz mi hiç belki de fiziğinize uymucak, diktirmeden önce iyi düşünün.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.
36 beden değilim ama boyuma göre kilom ideal diye düşünüyorum. 1.73'e kilo 68
Daha da zayıflarım nisana kadar inşallah :)
Gelinlik ayrı bir dert saç baş ayrı bir dert. Öyle bir şey ki karşı taraf istediğini bende yaptırmak istiyor. Gelinliği dikime verdim diye burun kıvırdılar. Beni kabarık hayal ediyorlarmış :mad:
Saçıma da arnavutların yaptığı gibi topuz yapsana diyorlar. Şaşırdım vallahi. Hiç sen ne istersin yok :) Eşimle uyumluyuz. Gelinliğe bayıldı dış çekim için ayakkabıyı okeyledi ama salonda babet giymemi istedi. Öyle de hantal dururum dedim yumurta topukta anlaştık :)

Bende aynı söylentilere kulak astım dümdüz bir gelinlik istemiştim. Şimdide içimde ukte kaldı. Ne istiyorsan onu giy.

Gelinliginz cok zarifmis begendimm ayakkabinizda oyle. Zevk.meselesi tabi fazla kabarik gelinlikleri bende sevmiyorum

Gelinlik ayrı bir dert saç baş ayrı bir dert. Öyle bir şey ki karşı taraf istediğini bende yaptırmak istiyor. Gelinliği dikime verdim diye burun kıvırdılar. Beni kabarık hayal ediyorlarmış :mad:
Saçıma da arnavutların yaptığı gibi topuz yapsana diyorlar. Şaşırdım vallahi. Hiç sen ne istersin yok :) Eşimle uyumluyuz. Gelinliğe bayıldı dış çekim için ayakkabıyı okeyledi ama salonda babet giymemi istedi. Öyle de hantal dururum dedim yumurta topukta anlaştık :)
En son nasıl oldu merak ettim :)

Hayır çok hoş giyeni de gördüm yakışana çok yakışıyor zayıfsan fiziğinde düzgün ise imitasyon olmayan beyaz altın incili bir küpe veya buna yakın kalitede şık bir küpe zarif bir topuz hoş bir duvak süper olur sadece saçına çok dikkat et kuş yuvası gibi topuz yaptırma ensede bir topuz güzel olur uzun bir duvak vs kabarık isteyenlere bakma içinden ne gelirse giy ama önce gelinlikçide bir kabarık birde böyle düz gelinlik giy kendine bak şans göre hangisi yakıştı hangisiyle ne yapabilirsin hayalinde canlandır ona göre kararını ver

Bu tarz gelinliklere bayılıyorum açıkçası düğünumdede giymek isterdm basen yapım müsait olmadığı için gitmemiştm ki kilom boyum iyiydi bedenim 38 di yinede giyince ilk gördüğüm ince belim değil basenlerimdi😀 o yüzden bı gidin mağazaya giyin gözünüze hoş gelirse alın. Mutluluklar 😊

Çok güzel bir seçim, boyunuz da çok güzel kaldırır eminim çok yakışmıştır. Ben bayılıyorum böyle zarif, çoğunluğun tabiriyle elbise gibi gelinlik seçen hanımlara.

Valla bana da prenses gelinlikler kremalı pasta gibi görünüyor. Yürüyen pasta gibi geliyor. Düğününde oynuyorsun kıvırdığın filan belli değil. :p

Harika seçim, çok mutlu olun.

Vitrinde görücüye çıkan mankenleri değilsiniz.. Gelin sizsiniz..anılarda ne ile kalacaksınız gelecek kuşaklara.. duşunun.. karar verin

Gelinlik çok güzel fiziğiniz de buna müsaitse. Ama düğünde çok fazla oynama falan filan durumlarına girecekseniz zorlanırsınız sanki bu modelle. Yoksa çok güzel sade ve şık

X