Gelinlik Modelleri Gelinlik Tadilatı Yaptırabileceğim Bir Yer Önerebilir misiniz?

_eftelya_

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2010
2.712
1.152
Kızlar elimde gayet pahalıya diktirilmiş bir gelinlik var.Yakın bir aile dostumuzundu,boş yere evde durmasın eğer istersen üzerinde tadilat falan yaptırabilirsin,senin artık diyerek bana verdi.Bedeni falan da tam uyuyor bana.Ancak bazı değişiklikler yaptırmak,ya da en azından bilen birinden fikir edinmek istiyorum bu konuda.Önerebileceğiniz yerler var mı? Düğün Eylül'de.Az bir zaman kala da gelinlik mahvedilmesin istiyorum.

Lütfen yardım...

hangi şehirdesiniz?

İstanbul...

Kimsenin yardımcı olmamasına karşılık şu an gelinliğim tamir ediliyor,sıfır bir şekilde elimde olacak pazartesi günü.Şimdi bir konuda kına kıyafeti için açayım dedim ama nasıl olsa cevap yazılmıyor diyerek vazgeçtim :)

gelinlik modelleri haricindeki bölümlerde forum hiç hareketli değil malesef. o yüzden insanlar da pek uğramıyor bu kısımlara...

Merhabalar,
Ben de bugün bir gelinlik aldım ama üzerime büyük.. Vakko tadilatı yapmıyor.
Sen nerede yaptırdın acaba? Fiyat ve yer bilgisi verebilirsen sevinirim..
Bu arada mutluluklar...

İstanbul...

Kimsenin yardımcı olmamasına karşılık şu an gelinliğim tamir ediliyor,sıfır bir şekilde elimde olacak pazartesi günü.Şimdi bir konuda kına kıyafeti için açayım dedim ama nasıl olsa cevap yazılmıyor diyerek vazgeçtim :)

Merhabalar,
Ben de bugün bir gelinlik aldım ama üzerime büyük.. Vakko tadilatı yapmıyor.
Sen nerede yaptırdın acaba? Fiyat ve yer bilgisi verebilirsen sevinirim..
Bu arada mutluluklar...

Ben Seval gelinlikte yaptırdım.Gelinliğin dikildiği yermiş.Başka bir gelinlikçiye gittiğimde beni direkt terziye gönderdiler.Hayatta vermem dedim,gelinlikçide anladı,kaliteli bir gelinlik dedi.Kumaşını,taşını vs. temin ederseniz yapabiliriz dedi.Ben onu temin edebileceğim yeri bulsam,hiç gelmezdim zaten.Sonrada Seval gelinlikte dikildiğini öğrenip oraya gittim hiç dolaşmadan...

Size bir yer önermediler mi aldığınız yerden peki?

Tekrar selamlar,
Ben vakko'dan pronovias gelinlik aldım. Maalesef "gelinlik dikimi yapan gelinlikçi"'den başka bir öneri yok..
Daha düğüne var benim acelem yok. Arkadaşlarımın diktirdiği yerlere soracağım..
Teşekkürler.

Merhaba özge vakko gelinliğine tadilat yapacak bir yer buldun mu aynı şekilde benimde gelinliğime tadilat yaptırmam gerekiyor bir beden kadar küçültüp taş işletmek istiyorum fakat her yere güvenemiyorum

Merhaba özge vakko gelinliğine tadilat yapacak bir yer buldun mu aynı şekilde benimde gelinliğime tadilat yaptırmam gerekiyor bir beden kadar küçültüp taş işletmek istiyorum fakat her yere güvenemiyorum

Maalesef henüz bulamadım, belki de biraz ağırdan alıyorum. Mayısa çok var :)

X