Gelinliğim rezil halde 😭

Cherry01

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
343
73
çok bilindik amerikan markasından gelinlik aldım ilk giydiğimde kitap gibi olan gelinliği tadilatlarla rezil ettiler bana teslim ettiler ama suan evde gelinlik kapanmıypr sırt bölgem katlanıyor deli gibi ağlıyorum sinirden resmen bin pişman oldum paramla rezil oldum bu durumu yaşayan var mı aranızda git gel git gel çok yıprandım

çok bilindik amerikan markasından gelinlik aldım ilk giydiğimde kitap gibi olan gelinliği tadilatlarla rezil ettiler bana teslim ettiler ama suan evde gelinlik kapanmıypr sırt bölgem katlanıyor deli gibi ağlıyorum sinirden resmen bin pişman oldum paramla rezil oldum bu durumu yaşayan var mı aranızda git gel git gel çok yıprandım
Kötü olmuş.Geri iade et.Benim gelinliğim de istediğim gibi olmamıştı.Giymek nasip olmadı?
Bedenine göre başka gelinlikçi den hazır kalıp gelinlik bak derim.

Valla bu gidişle yeni alacağım gitti 15 bin ve sinirlerim inanılmaz harap oldu 😭
Benim nisan elbisem kayık yakaydi yırtmaçlı kiloluyum o bedenime göreydi.Ama aileme açık olur diye omuza aski yaptırdım.Yirtmaci kapattılar.Goguste v yaka açıklığı kapattirdim.Ben tül istemiştim çokta kapalı olmasın diye kumas dikmislerdi.O yüzden fazla değişiklik yaptırma hazır giy.Mahvediyorlar tadilatla gelinliği.15 bin lira da çok olmuş.Ben 8 bin e kiralamistim.Satilik 9 bindi geri iade ettim giyemedim ben parasını vermediler.

gidin rest cekin olmadi insta,twitter,google hesaplarina gelinliginizin fotografini atin genelde yorumlardan cekinip duzeltme yoluna gidiyorlar o da olmadi tuketici hakem heyetine basvurun

Tüketici hakem heyetine yazın mutlaka. İnstagram varsa oraya yazın Google haritara yazın şikayet var a yazın her yere yazın müşteri kaybetsinler. İnsanın en özel gününde giyeceği gelinliğini kimse mahvedemez pislikler

Merkezlerini ara, ayağa kaldır. Twitterdan, maille, telefonla her yerden ulaşmaya çalış. Ağlama. Sinirini enerjini doğru yere yönelt. Hadi
Pazar günü tekrar gideceğim bu sefer de düzelmezse çirkinleşeceğim ama enerjimi gerçekten yönetemiyorum kendimi yiyorum
gidin rest cekin olmadi insta,twitter,google hesaplarina gelinliginizin fotografini atin genelde yorumlardan cekinip duzeltme yoluna gidiyorlar o da olmadi tuketici hakem heyetine basvurun
teşekkür ederim bunu düşünmemiştim tüketici hakem heyeti onları koruyor iade hakkım olmadığını söylüyor ama twitter da bir seçenek

Pazar günü tekrar gideceğim bu sefer de düzelmezse çirkinleşeceğim ama enerjimi gerçekten yönetemiyorum kendimi yiyorum

teşekkür ederim bunu düşünmemiştim tüketici hakem heyeti onları koruyor iade hakkım olmadığını söylüyor ama twitter da bir seçenek
bizim arkadas boyle cozmustu onu da cok unlu bir marka magdur etmisti .ortaligi ayaga kaldirinca geri adim attilar

Tek şube değildir onların üstü altı bağlı olduğu yerler internette erişebileceğiniz birileri vardır. Ben çok defa işimi Twitter üzerinden çözdüm, büyük markalar dikkat ediyorlar o işlere.
Üstteki üyenin arkadaşı da benzer bi durum yaşamış çözmüş muhakkak bi ilerleme olur ama kendinizi yemeyin hallolur illa. Düğün stresi çıkacak yer arar aman hasta olursun

X