Gelin Makyajı Gelin makyajını MAC'de ya da profesyonel bir makyöze yaptıran var mı? Fiyat??

Antalya için de durum aynı. 600 TL gelin makyajı ve 600 TL'lik mac ürünleri bedava.
600 çok pahalı yaa. mac ürünleri de ucuz değil dışarda 600 e indirimleri de takip ederek kaliteli markalardan 15-20 parça ürün alırım ama mac ten 5 parçayla zor çıkarım

macde 600 ama kuzenlerimin kuaforune gelın başı oldugunda geliyo, pakete dahil oluyo oda, ozaman 200

ben de macde yaptırmak istiyodum fakat saat konusunda anlaşamadık. öğlen düğünü yapıyorum saat 10 da iş başı yapıyorlarmış. acaba arkadaşınız özel olarak ( kuaföre ya da mac e bağlı kalmadan) makyözlük yapıyor mu? ve il olarak nerede? teşekkürler...

benimde düğünüm ocakta macte makyaj düşünüyorum porselen makyaj yapıyorlar mı acaba?ve ürün veriyor demişsiniz nasıl ürünler bunlar hiç açılmamıştır herhalde ama ne mesela?

Kızkardeşim 2 sene önce gelin makyajını mac te yaptırdı daha doğrusu makyör eve geldi düğüne kadar da tazeledi tüm gün fot cekımı vs hep bizimleydi çok da profesyoneldi güzel iş çıkarmıştı o Zaman 700- tl vermiştik şu an Ankamall mac de Memduh bey.. Bende makyajımı ona yaptıracağım çünkü kardeşimin fotolarda yüzü çok güzel çıkmıştı ... Provada yapmışlardı o zamanki kuaföre çağırmıştı saçı yapılırken o da makyajını yaptı..ben bu konuda kılı kırk yararım ki ben bile beğenmiştim

Mustafa CEBECİ'ye sonsuz tesekkürler.Mükemmel bir işçiliği var kesinlikle makyajınız için başvuruda bulunabilirsiniz.Bir çok kişinin referansı ile kendisine ulaştım.Moda makyajlarıda harika.Kendisi işinde kesinlikle çok profesyonel.Tüm gün boyunca makyajımda hiç bir bozulma akma yada kusma olmadı.Kullandığı ürünlerde muhteşem tamamen marka ürünler kullanıyor.Pozitif bir insan sizi bu stresli ortamda çok iyi motive ediyor. Daha sonraki yapacağım organızasyonlardada kesınlıkle kendisi ile çalışacağım.Muhteşem bir gelin olmak istiyorsanız makyajınızı mustafa CEBECİ'ye gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz..:KK66:

Ben de İstanbul Mac'lerden Deha Korkulu ve Gamze Özekinci'yi öneririm. Fotoğrafçıyım, çok fazla makyöz görüyorum ama en çok bu iki kişiye makyaj yaptıran gelinlerimin makyajları soruldu, fotoğraflardan da görebilirsiniz başarılarını... : )

Eklentiler

• IMG_8249.jpg
    IMG_8249.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 820
  • _MG_3029.JPG
    _MG_3029.JPG
    32,1 KB · Görüntüleme: 816
Mac çalışanları artk eskisi gibi değil, ben mezuniyette yaptırmıştım ve eski çalışanlar gibisi kalmadı. Çok toy çoğunluğu, ankara için mac haricinde isimleri araştırıyorum önerileriniz varsa bekliyorum mutlaka, dışarıdan ulaştıklarımı ve görüştüklerimi sizlere bildiririm bende :KK51:

Kızlar ben birini buldum anlaştm da çok da içime sindi açıkcası, enerji işi bu bana göre. Çok vardır güzel yapan ama enerji olmaynca yapamıyorm ben napim. Revan Stütyoda Memet Can Bey var bi arkadaşım önermişti banada çok küçük duruyo diye önyargılı gittim çok ama provadan sonra çok içime sindi çok memnun kaldım. :KK15:O kadar şey sürdü ama yok gibi çok natürel oldu. Saçda yapıyorlar orada hepsi bir yerde hallettirip çıkıcam Allah nasip ederse. Saçda fena değil aslında benim ümitköydeki kuaförümde benzer yapmıştıda aynı yerde olsun istedim. Arayan varsa öneririm özel mesaj atabilirsiniz. ya da instadan bakın mcagim diye. :KK49:
Anlaşamasaydık da Mustafa Demirel Beye gitcektim ne yalan söylim. :oops:

MAC'te 600-700 tl ye gelin makyajı yaptıran var mı gercekten? Benim kuaförüm de mac ürünlerini kullanıyor ve kusursuz makyaj yapıyor. Hem de çok uygun. En güzeli olsun derken paranızı boşa harcamayın. İyi araştırın

Kızlar ben birini buldum anlaştm da çok da içime sindi açıkcası, enerji işi bu bana göre. Çok vardır güzel yapan ama enerji olmaynca yapamıyorm ben napim. Revan Stütyoda Memet Can Bey var bi arkadaşım önermişti banada çok küçük duruyo diye önyargılı gittim çok ama provadan sonra çok içime sindi çok memnun kaldım. :KK15:O kadar şey sürdü ama yok gibi çok natürel oldu. Saçda yapıyorlar orada hepsi bir yerde hallettirip çıkıcam Allah nasip ederse. Saçda fena değil aslında benim ümitköydeki kuaförümde benzer yapmıştıda aynı yerde olsun istedim. Arayan varsa öneririm özel mesaj atabilirsiniz. ya da instadan bakın mcagim diye. :KK49:
Anlaşamasaydık da Mustafa Demirel Beye gitcektim ne yalan söylim. :oops:
Fiyat nedir canım

X