Geçmeyen vücut sivilceleri

papatyagulu627

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2023
32
7
21
Hanımlar merhaba. Uzun süredir özellikle bacaklarımda ve kalçada olmak üzere vücudumun her yerinde sivilceler var ne yapsam geçmiyor. Kıl köklerinde olan küçük kırmızı noktalardan bahsetmiyorum bildiğiniz yüzde olduğu gibi sivilce hatta bazen iltihap yapıyor. Peeling kabak lifi gibi öneriler gördüm ama zaten sivilceli olan bölgeye bunları uygulamak çok mantıklı gelmedi bana. Aylardır randevu da bulamıyorum cildiye için. Bu durumu yaşayıp atlatan varsa lütfen akıl verin çok bunaldım artık evde bile şort giyemez oldum sinirlerim bozuluyor bacaklarımı kıpkırmızı gördükçe.

Hanımlar merhaba. Uzun süredir özellikle bacaklarımda ve kalçada olmak üzere vücudumun her yerinde sivilceler var ne yapsam geçmiyor. Kıl köklerinde olan küçük kırmızı noktalardan bahsetmiyorum bildiğiniz yüzde olduğu gibi sivilce hatta bazen iltihap yapıyor. Peeling kabak lifi gibi öneriler gördüm ama zaten sivilceli olan bölgeye bunları uygulamak çok mantıklı gelmedi bana. Aylardır randevu da bulamıyorum cildiye için. Bu durumu yaşayıp atlatan varsa lütfen akıl verin çok bunaldım artık evde bile şort giyemez oldum sinirlerim bozuluyor bacaklarımı kıpkırmızı gördükçe.
Sivex kullandınız mı

Eczaneden bi alın deneyin bence o da vücuttaki sivilceler için ben gittim cildiyeci verdi her sene olur bunu kullanınca geçer,bir hafta düzenli
Kullanın geçer inşallah
Ben daha önce yüzümde kullanmak için sudokrem almıştım eczacının önerisiyle acaba o da etkili olur mu? Yoksa dediğiniz kremi alayim

Sudocrem guzel kurutur sivilceyi ama bacakta kistik sivilce tuhaf. Kil donmesi degilse bi doktora gorunun hormonal olabilir
Evet dediğiniz gibi yüzümdeki sivilceler için çok işe yaradı. Bacaktaki sivilceler de genetik sanırım gençliğinde annemde de varmış. Randevu bulmaya çalışıp tahlil yaptırmak en iyisi sanırım. O zamana kadar da krem denerim. Çok sagolun

Liseden beri bu sivilcelerle uğraşıyorum. En son yazın gittiğim doktor bu senin vucudunun yaptıgı bir sey tamamen geçmez ama cok arttıklarında hem antibiyotik hem kremlerle sindirebiliriz dedi. Benim kardeşimde de var . Cildiyeye gitmeden bilmediğiniz bir şeyi kullanmayın

X