Geçmeyen nasır

crn_21

Aslan anası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
2.392
2.463
35
Kızlar merhaba. Benim kendimi bildim bileli ayak tabanimda topuklu ayakkabı giydiğimde tam ayağımın ağırlığı taşıdığı parmak altı kısımda nasırlarım var. Duşta veya ayağımı yikadigimda torpuledigim zaman bide üstüne krem surersem kötü görüntü gidiyor ve o bölge yumuşuyor ama ilk ayakkabı giydigim anda yada bir kaç gün üst üste törpü yapmazsam yine aynı. Özellikle yazın ayaklarımın altının gorunmesinden çok rahatsızım çünkü eğer yeni törpü yapmadiysam kabuk kabuk nasır görüntüsü olduğunu biliyorum. Bu dertten muzdarip olup çözüm bulmuş olan var mı acaba yardımlarınıza ihtiyacım var

Nasır için ayağına zeytinyağlı pamuk, hindistan cevizi yağı, domates kabuğu gibi şeyler sarıp iyileşenler olduğu söyleniyor.

aynı sıkıntıdan muzdaribim. Medikal ayak bakımına gitmiştim, orda bu durumun duruş bozukluğundan kaynaklandığını ve tabanlık giymem gerektiğini söylemişlerdi. Bir podoloji uzmanına danışabilirsiniz.

aynı sıkıntıdan muzdaribim. Medikal ayak bakımına gitmiştim, orda bu durumun duruş bozukluğundan kaynaklandığını ve tabanlık giymem gerektiğini söylemişlerdi. Bir podoloji uzmanına danışabilirsiniz.
Çok teşekkürler artık uzun bir süre topuklu ayakkabı gitmeyeceğim çalışmaya ara verdiğim için umarım toparlar olmazsa bunu aklımda tutucam

Merhaba bende de olmuştu öyle tam dediğiniz yerde ben 15-20 gün kadar her gün yatarken pamuk yardımıyla elma sirkesi sürdüm o bölgeye her gün yaptım ama allahın izniyle geçti bendeki şükür denemekten zarar gelmez umarım şifa olur

Merhaba bende de olmuştu öyle tam dediğiniz yerde ben 15-20 gün kadar her gün yatarken pamuk yardımıyla elma sirkesi sürdüm o bölgeye her gün yaptım ama allahın izniyle geçti bendeki şükür denemekten zarar gelmez umarım şifa olur
Denemeye değer çok teşekkürler

yazın denize gitmiştim uzun bir süre durmuştum denizde bi baktım nasır düşmüş ,şimdi yine seneler sonra başka bi parmakta çıktı çok acıyor deniz mevsimi de değil nasıl geçecek bilmiyorum

X