Gebelikte kanama 🩸

Minik kralice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
1.041
3.447
Merhabalar ben 6+4 günlük hamileyim geçen perşembe adetin ilk günü gibi kanama yaşadım doktora apar topar gittim ulturasonda kese normal kese etrafı kanama görülmedi doktor rahim büyümesine bağlı kılcal damarlar çatlamış olabilir dedi hala leke tarzında kanaman var bugün pıhtılıydı bu durumu yaşayan varmı?

Merhabalar ben 6+4 günlük hamileyim geçen perşembe adetin ilk günü gibi kanama yaşadım doktora apar topar gittim ulturasonda kese normal kese etrafı kanama görülmedi doktor rahim büyümesine bağlı kılcal damarlar çatlamış olabilir dedi hala leke tarzında kanaman var bugün pıhtılıydı bu durumu yaşayan varmı?
Biriken kanı atıyordur vücut kahverengiye de döner zamanla biter. Gene de doktora sorup takip etmekte fayda var.
Geçmiş olsun🌸

merhabalar bende 9hafta 3 günluk hamileyim ve bugun bebegimin kalp atislarini dinlemek.icin hastaneye gitmistim o esnada doktorun bana dedigi sey bebegin gelisimi durmus ve bebek kesesinin etrafinda kanamalar mevcut dedi acilen persembe gunu seni kürtaja almamiz lazim dedi ben ve cocuklarim bebegimi kaybetmek istemiyorum sizcede kaybetmis sayilirmiyim😔😔

merhabalar bende 9hafta 3 günluk hamileyim ve bugun bebegimin kalp atislarini dinlemek.icin hastaneye gitmistim o esnada doktorun bana dedigi sey bebegin gelisimi durmus ve bebek kesesinin etrafinda kanamalar mevcut dedi acilen persembe gunu seni kürtaja almamiz lazim dedi ben ve cocuklarim bebegimi kaybetmek istemiyorum sizcede kaybetmis sayilirmiyim😔😔
Fatos hanım Baska bir doktora gorunmenızde fayda var
Esimin yakınına bebegın kalbi durmus atısını duyamıyoruz pazartesi kurtaja gel dediler

Baska doktora git dedım
O da zaten rahat edememıs gidecekmiş.

Sonuc olarak Suan kızı 3 yasında

Fatos hanım Baska bir doktora gorunmenızde fayda var
Esimin yakınına bebegın kalbi durmus atısını duyamıyoruz pazartesi kurtaja gel dediler

Baska doktora git dedım
O da zaten rahat edememıs gidecekmiş.

Sonuc olarak Suan kızı 3 yasında
benimde icime sinmeyen biseyler var kesenin etrafinda kanamalar var evet onlari gordum ama bebegin gelisimi nasil durabiliyo aklimin almadigi biseyler var hamileligimi yeni ogrendim ve folikasit kullanimina baslamadim ondan olabilirmi acaba...

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun başka bir doktora görünmekte fayda var benimde gebeliğim sonlandı gelişimi durmuştu bazen bebekte oluşabilecek herhangi bir hastalığı vücud fark edip sonlandıra biliyormuş doktorum öyle dedi hakkınızda hayırlısı olsun çok üzücü bir durum ama inşallah sağlıklı gebelik yaşarsınız yaşarız 🥹

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun başka bir doktora görünmekte fayda var benimde gebeliğim sonlandı gelişimi durmuştu bazen bebekte oluşabilecek herhangi bir hastalığı vücud fark edip sonlandıra biliyormuş doktorum öyle dedi hakkınızda hayırlısı olsun çok üzücü bir durum ama inşallah sağlıklı gebelik yaşarsınız yaşarız 🥹
aminn insllh cok tskr ederim evet farkli bi doktora gidicem doktorun dedigi gibi hemen gidip kürtaj olmiycam gerekirse normal yollardan düsük yaparim ama genede kürtaja gitmiycem umarim farkli bi doktorda ayni seyi soylemez sizede cok gecmis olsun gercekten cok üzücü bi durum sadece yasanlar anlayabilir bu durumu😔😪

aminn insllh cok tskr ederim evet farkli bi doktora gidicem doktorun dedigi gibi hemen gidip kürtaj olmiycam gerekirse normal yollardan düsük yaparim ama genede kürtaja gitmiycem umarim farkli bi doktorda ayni seyi soylemez sizede cok gecmis olsun gercekten cok üzücü bi durum sadece yasanlar anlayabilir bu durumu😔😪
Bende normal düşük yaptım hala devam ediyor folik asitle de bir alakasının olduğunu düşünmüyorum ne hikmetse bir çoğu kişi bu durumu yaşadı 🥺

Bende normal düşük yaptım hala devam ediyor folik asitle de bir alakasının olduğunu düşünmüyorum ne hikmetse bir çoğu kişi bu durumu yaşadı 🥺
insallah sorunsuz bir sekilde bugunleri atlarim cunku gercekten cok etkiliyo insani ben sabah ogrendigim saaten beri agliyorum büyük oglumda oyle keza cok agliyo kardesim ölmesin yasasin anne diye😔

Aynısını ben yaşadım ve kürtaj oldum maalesef çok üzüldüm senin adına inan ki. Rabbim yardimcij olsun zor bi süreç ama hemen hamile kalırsın korkma ❣️ sağlıklı değilmis demekki gecmis olsun

Oglunuzu boyle islere karıstırmayın
O bir cocuk
Travma yuklemek dogru degıl
ya tabiki travma ama hastane kontrolumde yanimda oldugu icin mecburen doktorun soylediklerini duydu ve ben oglumu hic bisekilde hic biseyi karistirmam hic kimse karistirmaz cunku onlarinda atlamiycagi travmalar oluyo herseyin farkindayim ben...

Farklı doktora gidin mutlaka gerekirse vajinal muayene olun, içiniz rahat etsin. Hakkınızda hayırlısı olsun canım

X