Gebelik testi

visneliay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
24
10
27
Kızlarr 30 dk önce freely marka test yaptım böyle çıktı bundan 4 -5 gün önce de predoctor çok silik çıkarmıştı. Hamilemiyimdir sizcee 2 farklı marka kuruma çizgisi olmaz di mi? Regl olcak gibi kramplar giriyor

Eklentiler

• IMG_1483.jpeg
    IMG_1483.jpeg
    199,8 KB · Görüntüleme: 147
Kızlar hayırlı akşamlar benim yumurtlamam adetimin ertesi günü ilişkim oldu ilişkiden 6 gün sonra gecesi açık kahve pembe lekem geldi ama bi sancıyla sağ tarafım zonkladı resmen sabah saat 11 gibi kesti bi kaç saat sürdü bi kaç damla gelmiş iç çamaşırım lekelenmiş sadece üstünden 5 gün geçti adetime 3 gün var kan testi çıkar mı ? Adetime 4 gün varken idrar çıkmadı ? O yerleşme miydi

Kızlar hayırlı akşamlar benim yumurtlamam adetimin ertesi günü ilişkim oldu ilişkiden 6 gün sonra gecesi açık kahve pembe lekem geldi ama bi sancıyla sağ tarafım zonkladı resmen sabah saat 11 gibi kesti bi kaç saat sürdü bi kaç damla gelmiş iç çamaşırım lekelenmiş sadece üstünden 5 gün geçti adetime 3 gün var kan testi çıkar mı ? Adetime 4 gün varken idrar çıkmadı ? O yerleşme miydi
İdrar testi yaptın mı?

Adetimden 4 gün önce yaptım ilişkiden 9 gün sonra bir şey çıkmadı başka yapmadım 3 gün var bugün çok tereddütte kaldım o gelen yerleşme mi acaba
Sonucunuzu çok merak ettim lütfen yazın benimde yumurtlamadan 9 gün sonra testim negatif çıktı gebelik belirtilerine benzer belirtilerim var sizin pozitif olursa bende de ihtimal var insallah gebeliktir sizinkisi de 🫶🏻

Sonucunuzu çok merak ettim lütfen yazın benimde yumurtlamadan 9 gün sonra testim negatif çıktı gebelik belirtilerine benzer belirtilerim var sizin pozitif olursa bende de ihtimal var insallah gebeliktir sizinkisi de 🫶🏻
Benim bir tek belirtim ilişkiden 6 gün sonra bi kaç saat süren 3 4 damla açık kahve lekelenmem oldu :)) inşallah canım seninde mi öyle oldu

Benim bir tek belirtim ilişkiden 6 gün sonra bi kaç saat süren 3 4 damla açık kahve lekelenmem oldu :)) inşallah canım seninde mi öyle oldu
Yok canım bende hiç lekelenme yok az az akıntı bel ağrısı çokça ama bu yorgunluktan da olabilir halsizlik yorgunluk falan filan işte bu aydan ümitliydim ilk defa ovulasyon takip etmiştim de o yüzden bunları gebeliğe bağlıyorum işte 🙈😇

X