Tüp Bebek Merkezleri Gazi Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

meraba canım öncelikle tedavin hayırlı olsun bende gazide tedavi gördüm ve memnundum canım tabiki özeldeki gibi olmuyo bazı şeyler ama gerekli neyse o yapılıyo benim doktorum çok iyiydi mehmet hoca kardeşi var birde ahmet hoca onuda çok iyi denildi ben rapor için hiç uğraşmadım sadece gerekli belgeleri verdim ve onlar kendileri çıkardı ilaç raporumu falan benim özele gitmememin tek nedeni bir tanıdığımın bana öğüt vermesiydi 3 kere özel yerde deneme yaptık her merkez bize olur dedi 100 100 nerdeyse güvence veriyodu dedi sırf para için dedi en sonunda oda gazide tedavi gördü ve şimdi bir tane bebişi var şükürler olsun rabbime şükür bende ilk denememde şu anda 10 haftalık hamişim kimse sanmasınki özel yerlerde ilgi var onlar sadece merkezde tedavi başlayana kadar ilgi gösteriyo ondan sonra ilgi nerde önemli olan doktorun bilgisi ben kendi doktorumun üstüne tanımam hatta hala uzakta olmama rağmen özel hastanede yaptırmışım gibi tlfn açar gerekli bilgileri paylaşıyorum ve bana ne yapmam gerektiğini anlatıyo sağolsun yinede canım tercih senin bu iş ekip işi onuda unutma ben memnundum
Merhaba çok uzun zaman olmuş yazalı ama umarım mesajımı görürsünüz. Bende Gazi de laparoskopi ameliyatı oldum 6 ay önce 4 aydır deniyorum gebelik oldum bende Ahmet Erdem hocaya ameliyat oldum şuan Novaart tüp bebek merkezleri var. Ama fiyatlar çok çok uçuk aşılama olmadan direk tüp bebek raporu verirler mi süreç nasıl işliyor bilgi verir misiniz

X