Form çayını kullanan var mı? çok kötü oldum..

Dionisa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
8.146
14
35
kızlar aranızda mindivanın çayını kullanan varmı? midem çok kötü acayip bulanıyor. zayıflamaya yardımcı olsun bağırsakları rahatlatır diye aldım ama almaz olaydım. resmen kına gibi kokuyor. suan ciddi manada kına içmiş gibi hissediyorum. duramıyorum mideme bişiy oturmus gibi. nar ekşili diye macununu almadım. bir akıl verin nolur. naparsam geçer bu bulantı...

ya kızlar mindivanın sitesinde ürünlere baktım benm aldığım ürün yok. anlamadım bu nasıl iş offff :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

sen büyük ihtimalle, yan sanayi birşey almışsındır sitesinde yoksa o ürün. orjinal değildir yani. halen devam ediyorsa acile git. kına gibi kokuyor demişsin, içinde şayet kına vs bişeyler varsa zehirleyebilir diye duymuştum. bir daha da içme o çayı bence geçmiş olsun.

İçindekileri yazar mısın ?
Acaba rahatsız edecek bir şey var mı bakalım yada günde ne kadar içtin?

İçinde sinameki, rezene, funda, mısır psükülü bilmem ne böyle bişiyler vardı. kullanmadım dünden beri. gece o kadar kötü oldum ki anlatamam. ayıptır söylemesi ishal oldum sabaha kadar çıkmadım wc den. ama şimdi iyiyim. bide o kadar lüx bi yerdi küçük bi dükkanda değildi. istanbulun göbeğinde yazık ya eğer cidden kına gibi kokmuyorsa o ürün ben güme gidiyormusum..:KK50:

he birde sadece bir kez içtim. bir bardak sıcak suya bir tatlı kaşığı koyup demle süz iç dedi aynen öyle yaptım. ama rengi de kokusu da hiç çaya yada ne bilim bi toz karısımına benzemiyordu.

o çayların amacıda o zaten :) nasıl zayıflama haplarıda böyle mdenizi bulandırıyor kusturuyorsa bunlarda öyle. kusarak ishal olarak filan midenizdekileri atarak bişey yiyememeyi sağlıyor.

Merhabalar o çayı hiç duymadım ( kullanmadım ama ben şişkinliğim olduğunda yemeği fazla kaçırdığımda 1 kase yoğurda 1 tatlı kaşığı magnesi calcinee koyup yiyorum suya da eklenebiliyo ağır bi tadı yok 12 saat devam ediyo ama ishali. Bi tek annemde işe yaramıyo :)

o çayların amacıda o zaten :) nasıl zayıflama haplarıda böyle mdenizi bulandırıyor kusturuyorsa bunlarda öyle. kusarak ishal olarak filan midenizdekileri atarak bişey yiyememeyi sağlıyor.

:KK53: ciddi mi. ben mi bilgisizim anlamadım şimdi. ama sabaha kadar ağrılı sancılı olmak normal mi :26: ben hiç o şekilde düşünmemiştim. :18:

:KK53: ciddi mi. ben mi bilgisizim anlamadım şimdi. ama sabaha kadar ağrılı sancılı olmak normal mi :26: ben hiç o şekilde düşünmemiştim. :18:

bende diyetisyenimden öğrenmiştim :) çok normal. şuan normal bir üşütme gibi görünsede bu çaylar yüzünden oluyor. insanlar üşütmüşümdür diyerek doktora gitmiyor . bu yüzden bu tür olaylarda ölümler görülüyor. insanın vucüdü bu kadar hastalığı kaldıramadığı için ölüyor. bence kullanmayın ve bi uzmana görünün :)

Son düzenleme:
İçinde sinameki, rezene, funda, mısır psükülü bilmem ne böyle bişiyler vardı. kullanmadım dünden beri. gece o kadar kötü oldum ki anlatamam. ayıptır söylemesi ishal oldum sabaha kadar çıkmadım wc den. ama şimdi iyiyim. bide o kadar lüx bi yerdi küçük bi dükkanda değildi. istanbulun göbeğinde yazık ya eğer cidden kına gibi kokmuyorsa o ürün ben güme gidiyormusum..:KK50:

Sinemaki var mı içinde diye merak etmiştim.
Zaten kabızlık için kullanılan bir bitki ve çok ağrılı bir şekilde ishal olmana neden olabiliyor.
Ayrıca bünyeden bünyeye mide bulantısı kusma veya başka yan etkileri de olabiliyor.

Sinemaki var mı içinde diye merak etmiştim.
Zaten kabızlık için kullanılan bir bitki ve çok ağrılı bir şekilde ishal olmana neden olabiliyor.
Ayrıca bünyeden bünyeye mide bulantısı kusma veya başka yan etkileri de olabiliyor.

acayip derecede midem bulandı ondanmış demek. er attırdı valla :) ama kabızlık sorunu olanlara dediğin gibi iyi gelir. benim sindirim sistemimle ilgili bir sorunum da yok aslında. sadece dinç hissetirsin diye kullanmak istemiştim..

X