Fondöten testerları var mı?

x1907

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
159
87
Selam kızlar. Hiç bir mağazada biliyorsunuz ki tester yok. Fondöten im bitti. Uygun tonda nasıl bulacağım bilmiyorum. Kullandığımın kutusunuda attım. Loreal,max factor shiseido gibi veya farklı ürünlerinin küçük testerlarını bulabileceğim bi yer var ? Nolur yardım edin 😌

Tester gerek yok ki. Magazada sizinle ilgilenen biriyle tonunuzu deneyerek bulabilirsiniz, uygun buldugunuz tonu orada size uygularlar hemen almak zorunda degilsiniz disariya cikip bir de disarda bakarsiniz yuzunuze.

Covid’ten sonra tester ürünler yasaklandı. Satış elemanlndan yardım isteyeceksiniz. Alt tonlarda istediğiniz renk varsa onu belirtin. Ben buğday tenliyim. Loreal’in Beige Dore’sini kullanıyorum. Sarı alt tonlarında, cildimi parlak gösteriyor.

Selam kızlar. Hiç bir mağazada biliyorsunuz ki tester yok. Fondöten im bitti. Uygun tonda nasıl bulacağım bilmiyorum. Kullandığımın kutusunuda attım. Loreal,max factor shiseido gibi veya farklı ürünlerinin küçük testerlarını bulabileceğim bi yer var ? Nolur yardım edin 😌
Güzellik uzmanı oluyo çoğu mağazada bir tane ondan yardım isteyin o ürünü test edebiliyo diye biliyorum.

Benim bildiğim tester yok. Blog sayfalarına bakabilirsiniz fondötenlerin tende duruşuna.

X