Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondoten tavsiyesi

Banada nemlendirici önerin bari kızlar ama hemen emicek kullanamıyorum hiç bir nemlendirici gözüm ağrıyor bulanıklaşıyor kullandıktan bir müddet sonra :işsiz: yani kısaca hafif ve çabuk emilen bir nemlendirici arıyorum :110:
Yıllardır ben de nemlendirici aradım. Sonunda la-roche posay diye bir marka buldum. Eczanelerde satılıyor sadece. Fondöten de body shop tan aldım yıllarca, şimdi maybelline kullanmaya başladım.

Ayrıca dün burada bozuk olduğundan şüphelendiğim bir şeyi kızıma yedirdim diye konu açtığımdan ban yedim. Şimdi burada bu konuyu görmek çok iyi geldi...

Cildiniz öyle pul pul ise önce onu iyileştirmeniz daha doğru olur.Bu kuru cilt olduğu için değil de ph dengeniz bozulduğu içinde olur o yüzden nemlendirici kremler kullanın demiyorum.Fondöten mac tavsiye ederim

flormar mat touch fondöten kullanıyorum memnunum.dokusu biraz yoğun o yüzden bir parmak sıkımlık yetiyor.ama özel günler için kullanmak daha iyi. bb krem öneririm

Yeri burası değil de cildiniz kuruysa nemlendirici bazlı fondotenler var onları öneririm ben. Köpük denemedim, ben genelde BB krem kullanıyorum ama özel günlerde kullandığım fondotenim nemlendiricili, memnunum.
hangi marka bb krem kullanıyorsunuz? bu ara 3 tane aldım üçüde tutmadı ya çok açık ya koyu ve varla yok arası :KK43:

duymuştum bu bb kremi... siz ne kadara alıyorsunuz? ve gratiste falan bulabilir miyim acaba :kahve:

30 tl fiyatı var oldukça uygun. Gratiste var mı bilmiyorum ben Missha'nın kendi mağazasından alıyorum. Yaşadığınız yerde mağazası yoksa internetten de sipariş verebilirsiniz.

Merhaba ben beyaz tenliyim 13 numarayı mı önerirsiniz 21i mi :)

İkisi de olur aslında ama 21 daha bir grimsi yaptı benim yüzümü. 13 daha iyi hem daha beyaz hem de hafif bir pembelik katıyor surata. Ben 13 kullanıyorum. :)

Kızlar maybelline fit me :KK200: beyaz tenliyim hic bir sey olmuyordu ama yaz aylari icin cok guzel. Hem mat hem beyaz kapaticiligi da cok guzel. Akma cilde kusma falan yapmiyor. Temizleyince de kolay cikiyoe fiyati da uygun. Yalniz o cam sisede olan superstaylari falan cidden kotu gorunuyor. Bildigin turumcumsu yapiyor ama fit me si guzel 2 aydir falan kullaniyorum

X