Makarnalar Fırın Makarna-Ankara Fırın Makarna Sponsorluğunda

Oy maşallah 1 yaşını geçmiş 🥰🤗🧿 annenin bakabilmesi de çok güzel,aklın kalmaz 😊 bizimkiler de iyi çok şükür canım 🙏😇
Evet Allah razı olsun ben işe başladığımdan beri bakıyor gelip hakkını ödeyemem.😌 Aman iyi olsun evlatlarimiz sağlığımız yerinde olsun da cümlemizin 😍 öpüyorum çok seni ❤️❤️❤️

Ellerine sağlık canım.
Fırında makarna ararken karşıma çıktı.
Evde süt yok, yoğurt var. Tam bana uygun tarif.

İnşallah başarabilirim.

Çok teşekkür ederim. WunderLost WunderLost :KK36:
Yaa ben teşekkür ederim güzel yorumun için inşallah beğenmişsinizdir 🤗🌸🌸

Yaa ben teşekkür ederim güzel yorumun için inşallah beğenmişsinizdir 🤗🌸🌸
Heh ben de sana yazacaktım da bir konuya takılıp kaldım… :halay:

Harika oldu!
Süper oldu!
Çok teşekkür ederim!!!:KK68:

Anneciğim :KK60: muhteşem yapardı, çok da severdi, onunki gibi zaten yapamam da bizimki de süper oldu!!!:hamarat:

Nasıl mutluyum anlatamam!:KK73:

Heh ben de sana yazacaktım da bir konuya takılıp kaldım… :halay:

Harika oldu!
Süper oldu!
Çok teşekkür ederim!!!:KK68:

Anneciğim :KK60: muhteşem yapardı, çok da severdi, onunki gibi zaten yapamam da bizimki de süper oldu!!!:hamarat:

Nasıl mutluyum anlatamam!:KK73:
Beni de çok mutlu ettin şu an çok teşekkür ederim afiyet bal şeker olsun🤗🤗❤️❤️
Annelerin yaptığı bir başka oluyor sıradan bir sahanda yumurtayı bile annem gibi yapamıyorum anlatıp göstermesine rağmen🤷

Günaydın canım. :KK68:

Mutlu olduysan çok sevinirim.

Rica ederim. Asıl ben teşekkür ederim. Bebemize de ayırdık bugün yumuşak taraflarından O da deneyecek. Dün akşam kapya biberi vardı, o yüzden tadına bakamadı, bugün öğlen onun da duygu ve düşüncelerini öğreneceğiz inşallah.:anne:

Anneciğim yumurta da güzel yapardı… Gerçekten anneme benziyormuşum. Ben de onun pişirdiği gibi yemekleri yapabiliyorum sadece…
:KK60:

Beni de çok mutlu ettin şu an çok teşekkür ederim afiyet bal şeker olsun🤗🤗❤️❤️
Annelerin yaptığı bir başka oluyor sıradan bir sahanda yumurtayı bile annem gibi yapamıyorum anlatıp göstermesine rağmen🤷
Alıntı yapmamışım, pardon canım. :spor:

WunderLost WunderLost canım
Gene geldim! :KK73:

Öğlen yemeğinde bebeye de yedirdim.

O da bayıldı!!! :anne:

Onun adına da teşekkür edeyim istedim. :spor:

Senin de yavrun var galiba. :KK200:

Her ikinizi de uzaktan uzaktan öperiz! :KK60:

WunderLost WunderLost canım
Gene geldim! :KK73:

Öğlen yemeğinde bebeye de yedirdim.

O da bayıldı!!! :anne:

Onun adına da teşekkür edeyim istedim. :spor:

Senin de yavrun var galiba. :KK200:

Her ikinizi de uzaktan uzaktan öperiz! :KK60:
Bak şimdi daha çok sevindim madem bebiş de beğendi afiyet bal şeker olsun kuzuya🤗🤗❤️❤️❤️
Evet 15 aylık bir kızım var benim de Allah bağışlasın evlatlarımızı 🤗🤗 biz de sizi çok öpüyoruz efendim çok tatlısınız 😍😍😍😍❤️

Bak şimdi daha çok sevindim madem bebiş de beğendi afiyet bal şeker olsun kuzuya🤗🤗❤️❤️❤️
Evet 15 aylık bir kızım var benim de Allah bağışlasın evlatlarımızı 🤗🤗 biz de sizi çok öpüyoruz efendim çok tatlısınız 😍😍😍😍❤️
O sizin tatlılığınız canım benim. :KK68:

Amin inşallah arkadaşım.

Rabbim tüm evlatları bağışlasın inşallah.:KK74:

Yarına da biraz ayırdım, kaç gündür iştahsızdı. Bu yemeği sevdi, yarın az daha yesin bari.:spor:

X