Find My Kids

Kullandınız mı?

• Evet

OY: 0 0,0%
  • Hayır

OY: 1 100,0%

• Ankete Katılan
    1

komsudabirgelin

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2020
1
0
34
Find My Kids uygulamasını geçenlerde bir arkadaşımın tavsiyesi ile indirip kullanmaya başladım. İlk başta ücretsiz üyelik verdi ama şimdi o üyeliğim bitti. Arkadaşıma sordum o bir defalığına satın almış ve uygulamanın tamamını kullanıyormuş. Uygulamaya bayıldım. Sadece çocuklarımın değil, eşimin de nerede olduğunu haritadan görebiliyorum ve en güzeli de etrafındaki sesleri dinleyebiliyorum. Şimdi üyeliğim bitince bu özellik kayboldu. Daha önce kullanan varsa abone olmalı mıyım sizce? Ne tavsiye edersiniz?

Merhabalar K komsudabirgelin , interenete verdiğim paranın hakkını en çok aldığım uygulamalardan biri bu Find My Kids uygulaması oldu. Yeğenim için kullandım ben de, dediğin gibi, önce ücretsiz kullandım, sonrasında ücretli versiyonuna geçtim, hem GPS üzerinden takip edebiliyoruz, hem de gerektiğinde ortam dinleme ile çevresindeki sesleri duyabiliyoruz. Yeğenimin sınıfındaki epilepsi hastası bir arkadaşının annesi kullanıyordu, çocuğun okula hergün yürümesi gereken 1 kilometrelik yol için güvenliği için kullanmaya başlamış. Çocukların okula girip eve geldiği anlarda uyarı vermesi, ortam dinleme gerçekten çok iyi özellikler. Düşünmeden kullanmayı tavsiye ederim.

Merhabalar K komsudabirgelin , interenete verdiğim paranın hakkını en çok aldığım uygulamalardan biri bu Find My Kids uygulaması oldu. Yeğenim için kullandım ben de, dediğin gibi, önce ücretsiz kullandım, sonrasında ücretli versiyonuna geçtim, hem GPS üzerinden takip edebiliyoruz, hem de gerektiğinde ortam dinleme ile çevresindeki sesleri duyabiliyoruz. Yeğenimin sınıfındaki epilepsi hastası bir arkadaşının annesi kullanıyordu, çocuğun okula hergün yürümesi gereken 1 kilometrelik yol için güvenliği için kullanmaya başlamış. Çocukların okula girip eve geldiği anlarda uyarı vermesi, ortam dinleme gerçekten çok iyi özellikler. Düşünmeden kullanmayı tavsiye ederim.
Ben ortam dinleyemiyorum yardımcı olur musunuz nasıl yapicam

X