Finale Whitening Krem

karbeyaz

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
1.179
106
Koltukaltının ve bikini bölgesinin koyulaşması çok yaygın olan bir problemdir. Ağda, epilasyon ve traş gibi yöntemler uygulanarak temizliği yapılan koltukaltı ve bikini bölgesindeki ciltte zamanla kararma meydana gelmekte.

Özellikle yaz ayları ile birlikte kısa kol ve bikini giyme oranı arttığı için bu sorun görsel bir rahatsızlık ortaya çıkarmaktadır.

Finale Whitening Krem, doğal bitki ekstreleri ile ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesine ve vücuttaki koyu renkli bölgelerin renginin açılmasına yardımcı olur. Kendinize olan güveninizi artırır.

Genital bölge kararmasına karşı Finale Whitening Krem'i kullanabilirsiniz

Finale Whitening Krem, sadece koltukaltı ve bikini bölgesi için değil, vücudunuzda oluşan tüm koyu bölgeleri de normal rengine kavuştur.

aranızda kullanına war mı bekliom ?

bu bölgede karbonatla limon uygulamasının rengi açtığını okumuştum
banyo öncesi sürülecek

slm kızlar...ben 3 gün önce finale whitening krem aldım,3 gündür kullanıroum sanki biraz farketmeye başladı,1 aylık kullanım sonucunda işe yarıomuş,umarım iii glir...:KK49:

kızlar, bu krem nerede satılıyor ve DÜZENLİ kullanıp da işe yaradığını veya yaramadığını söyleyecek olan var mı?

slm kızlar...ben 3 gün önce finale whitening krem aldım,3 gündür kullanıroum sanki biraz farketmeye başladı,1 aylık kullanım sonucunda işe yarıomuş,umarım iii glir...:KK49:
merhaba 1 ay düzenli olarak kullandınız mı ve faydasını gördunuz mu ben de bu kremı almyı düşünuyorum ama bi türlü emin olamıyorum gerçekten etkılı olacağı konusunda. :KK59:

X