Düğün Fikir veren olur mu?

İyi geceler konuyu nereye açacağımı bilemedim..
Kafam çok karışık hem biraz dertleşmek hemde fikirlerinizi almak istedim. Nişanlıyım. Nişanlım subaylığı kazandı subaylık eğitiminde şuanda 4 aralıkta gelecek ve düğünümüzü yapıcaz ve ben korkmaya başladım kendisi sevgisini belli edemeyen cinsten anlarsın sevdiğini ama en ufak tartışmada sorgularsın gidince belki değişir özlem girer daha farklı olur diye düşünmüştüm ama aynı değişen hiçbir şey yok tamam çok zor şartlar altında ama ne biliyim insan özlediğini belli etmez mi yani anlayamıyorum kayınvalidemde biraz sorunlu tek çocuk ve oğluna acayip şekilde düşkün o da annesine tabiki yani ne anlatıcam tam bilemiyorum ama böyle durumları yaşayanlar biraz tavsiye veya fikir verirlerse çok sevinirim saçmalamışta olabilirim kusura bakmayın..
allah yardimcin olsun gercekten ama bu tarz seyler tavsiyetle olacak seyler degil senin kendi hissiyatin onemli

Subay olacak bir adamla evleneceksiniz ve takıldığınız şey şuan bu.
Bence iyice düşünün çünkü mesleğe girdiğinde kafaya takacan bin tane derdiniz olacak...

İlgi gostermeyen, ozledıgını soylemekten geri duran insan ıcın 'cok seviyor ama belli edemiyor' demek yerıne
Ya acaba beni sevmiyor mu diye dusunmeye ne dersınız?
Sevmiyorsa neden evleniyor benimle diyecekseniz cevabı pesin vereyim.

Camasırı yıkansın karnı doysun, yıllar harcanmış aıle ıstemıstır falan filan.
Herkes, hep cok asık oldugu ıcın evlenmiyor, bu da cepte dursun.

İlgi gostermeyen, ozledıgını soylemekten geri duran insan ıcın 'cok seviyor ama belli edemiyor' demek yerıne
Ya acaba beni sevmiyor mu diye dusunmeye ne dersınız?
Sevmiyorsa neden evleniyor benimle diyecekseniz cevabı pesin vereyim.

Camasırı yıkansın karnı doysun, yıllar harcanmış aıle ıstemıstır falan filan.
Herkes, hep cok asık oldugu ıcın evlenmiyor, bu da cepte dursun.
Bu da bir ihtimal tabiki ...

Şimdi ben nişanlısı olarak daha çok dile getirmesini bekliyorum bana sürekli annemi seviyorum vs demiyor ama birşey söylendiği zaman hemen cephe alıyor ordanda belli oluyor düşkün olduğu
Anladım. Peki annesine dile getiriyor mu sevgisini özlemini. Çünkü bazı erkekler böyledir kimseye belli etmez direkt olarak sevgisini özlemini.

X