Gebeliğe Hazırlık Femara kullananlar bilgi verebilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba 😊 adet olur gibi kasık ve bel ağrısı yaşadım bide vücut ısım biraz yükseldi gibi doktora söyledim yumurtan büyüdüğü için oluyo dedi onun dışında bi şikayetim olmadı çok şükür
Benimde bitti Femara.Bugün yumurtlama dönemindeki gibi kasık ağrılarım başladı.Çok ciddi yan etki yaşamadım.Yarın fastimon iğnelerde sıra :)

Kızlar merhaba ☺️Ben bu ay femera kullandım adetın 15. Günü bı tane yumurtam büyüdü 18 mm doktor çatlatma ıgnesı yapmayalım kendı çatlasın dedı . Gecen hafta pzartesı 18 mm dı bız o günü degerlendırdık bıde carsamba persembeyı degerlendırdık.benjm carsambadan berı yumurta akı gıbı akıntım var cuma gunu yürüdükçe artan kasık agrım oldu çok sıddetlı degıldı ama dün o kadar çok sağ kasık agrım oldukı adım atamadım resmen yatınca bısey yok ama yuruyunce aşırı agrım oldu bugun agrı falan yok neyın nesıydı o agrı anlamadım .dün adetımın 21. Günüydü yumurta gec çatlamış olabılırmı yada kist olmus olabılırmı

Alıntı

Kizlar 3 aydir femara kullaniyorum gecen 2 ayda gebelik olusmadi fakat 28.gunde adet olmaya basladim bu son ayım 32.gun oldu hala kanama baslamadi test yapmadim daha sizlerde gecikme oldumu femara adet geciktirirmi acaba
Merhabalar ben pregnyl ile 11 gün geç femarayla ise 6 gün erken regl oldum

X