Lazer Epilasyon Fakir ıpl teknolojisi ile evde lazer epilasyon

asli1626

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2016
2
0
36
Arkadaşlar, uzun süredir evde kendim lazer yapmak için makine arıyorum, philips lumia alacaktım , fakat yeniçıkan fakir ürünün çok daha iyi oldugu söylendir. Fikirleriniz nelerdir? evde kullanan var mıdır? yardımlarınızı bekliyorum...

Ben rowenta ipl kullanıyorum 3 ay oldu ama memnunum gayet.Fiyatıda daha uygun şuan anneler günü indirimi var birçok sitede. Diğerlerini denemedim birşey diyemiyciim.

Bende kararsız kaldım kesinlikle kablolu alacağım şarjlı olanlar sıkıntılı oluyormuş fakir ile braun arasında kaldım bende araştırmalarımda bu ikisi daha ıyiymis

Ben rowenta ipl kullanıyorum 3 ay oldu ama memnunum gayet.Fiyatıda daha uygun şuan anneler günü indirimi var birçok sitede. Diğerlerini denemedim birşey diyemiyciim.
Ceren,

Ben de kullaniyorum yaklasik 1 ay oldu. Su anlik memnunum ama cok yavas sonuc aliyorum, sende de ayni durum oldu mu?

Bende öyle olmadı çünkü tüylerim biraz yapısal olarak ince ondan daha hızlı sonuç almış olabilirim.

Kızlar ben dün itibariyle fakir ipl 250.000 aldım ve bugün koyu cilt tipi icin uygun olmadığını öğrendim bu cihazı esmer olupta kullanan war mı lütfen yardım edin

Arkadaşlar, uzun süredir evde kendim lazer yapmak için makine arıyorum, philips lumia alacaktım , fakat yeniçıkan fakir ürünün çok daha iyi oldugu söylendir. Fikirleriniz nelerdir? evde kullanan var mıdır? yardımlarınızı bekliyorum...
Acaba makineyi aldınız mı ?

Merhaba bende de rowenta 9604 var, sadece iki defa kullanabildim şimdi atım yapmıyor sadece üstteki yeşil ışıklar yanıp sönüyor, rowenta kullanan arkadaşlardan yardım edebilecek olan var mıdır?

Kullandin mı o cihazı bende yeni aldım kıllardan yanık kokusu geliyo ama bilemedim memnun kalirmiyim 🤔
Merhaba ben fakiri alalı 1 seneden fazla olmuştur. İlk aldığımda kollar için denemiştim. Haftada 1 yazıyor ama ben aklıma geldikçe sık sık kullandım kollarımı resmen döktü. Üst kol ve yüzüme de denedim ama üst kollarımı çoğalttı. Oralara değdirmemek gerek. Bacak vs denedim ama tek tük etki edecek şekilde değil. Ama kollarım baya süre çıkmadı. Tabi sonra çıktı düzenli de devam etmedim. Uğraşırsan faydası oluyor

X