Fahriye Evcen, Cannes'ı salladı

Bence saç ve makyaj harika... Fahriye evceni aşırı güzel bulmam ama burda süper gözüküyor... kıyafette saç makyajla uyumlu... ben beğendimm...

azra iğrenç olmuş söylemeden geçemiceem..

Fahriye'yi zaten beğenirdim burada da çok beğendim. Özellikle saç ve makyaji çok hoş buldum.
Kıyafeti güzel ama, bu tören de daha şık ve gösterişli bir elbise seçilebilirdi.
Muhtemelen sırasıyla çekiyorlardır fotoğrafı.

Aishwarya Rai hep güzel :KK200:

fahriye evcenin doğal yataktan kalkmış hali bile çok daha güzel, o nasıl bi saç makyaj?? :KK67:

Azra' nın saçlarına söylenebilecek olumsuz bi kelime kalmamış lugatımda, korkunç :eek:

O değilde Adriana nın ayaklarına ne olmuş :KK35:

boşuna dmeiyoruz türk milleti kendini gömmeyi sever filan diye.
Daha birsürü starda gördüm karartma olayını ki birde haber yapmışlar ne kadanda sendromdayız aşağılık kompleksidir bu.
Türkiyeyi tabiki hollywood ve bollywood kadar bilmezler ama onlardan sonra dünyada biz varız sektör olarak ayrıca nuri bilge ceylana ödül verenlerde bu festivalden.
Türklükle alakası yok fahriye evcen berbat giyinmiş bence.Ayrıca aşağı yukarı aynı çekmişer ki freida pinto cannesteyken izlemiştim taa milyonerin oscar aldıgı zaman kadını pek tınan olmamıştı o zamanda değişiyor.
şurdaki aşağılıks endromu yorumları görünce deli oldum :KK70:

BenFahriye 'nin aykkabisini begenmedim. Cansu'nun kuyrugunu. Azra 'nin sac rengi garip geldi. Ama hepsi cok güzel. Ortalamanin baya ustundeler. Biz daha farkli hallerini gördügümüz icin beklentimiz yüksek sadece. Azra'nin gülüsü harika

X