"Eyvah Bayramlığıma giremiyorum!" diyeti arıyorum

green olive

Guru
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
891
7
39
:kahve: spor yapmadan bütün gün oturarak çalışıyorum. ve ne yersem hemen kalça oluyo.. hiç bir pantolonuma giremiyorum benneyaptımki
1 hafta içinde zayıflamam şart. bilinçli arkadaşlarımda fikirler almak istedim
Sevgilerimle...

canim 3 ara 3 ana ögün beslen az ve SIK SIK yemelisin,bol su ic 2 2,5 litre.Tatli ve hamur isini tamamen cikar,kepekli ekmek veya esmer ekmek tercih et,yagsiz süt ve yogurt yagsiz salata,tavuk balik et haslama veya firinda tüket,sror yapamiyosanda aksam evde egzersiz yapmaya calis.Egzersiz ve diyetle ilgili topiklerimiz var oralardanda bilgilenebilirsin canim umarim yardimci olabilmissimdir...svgiyle ve zayif kal :)

lahana çorbası siyetini yapabilirsin . gerçekten kilo verdiriyor. hem de sağlıklı . umarım zayıflayabilirsin :-)

ya aynen bendede war bn okula sabah saat 7 de gidiyorum öğlene kadar acıkıyorum ve okulun yemekleri de süper olduğundan dolayı çok hızlı ve çok yiyorum.akşam 4 te evde oluyorum ve bide akşam evde yemek yiyorum.sonrada oturup ders çalışıyorum hiç bir hareket yok okulada servisle gidip geliyorum peki ben ne yapmalıyım???

ya aynen bendede war bn okula sabah saat 7 de gidiyorum öğlene kadar acıkıyorum ve okulun yemekleri de süper olduğundan dolayı çok hızlı ve çok yiyorum.akşam 4 te evde oluyorum ve bide akşam evde yemek yiyorum.sonrada oturup ders çalışıyorum hiç bir hareket yok okulada servisle gidip geliyorum peki ben ne yapmalıyım???

aynen benim durumum.

X