Evve Halı Avcılar/ İstanbul asla alışveriş yapmayın! !!!!!!!!!!!!

Byzc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2018
4
0
30
Mehtaba arkadaşlar. Başımdan geçen üzücü ama bir o kadar sinir bozucu bir olayı sizlerle paylaşmak hatta herkese yaymak istiyorum.

Yeni evleniyorum ve halı almak için avcılar da EVVE HALI mağazasına gittim.Halıları beğendim ama daha mobilyalarim gelmediği için satıcıya aldığım ürünleri daha sonra değiştire bilir miyiz diye sorduğumda tabi ki demişti. Paramı ödedim her şey çok iyi... 2 ay sonra yatak odasına aldığım halılar olmadı ve değişim için mağazaya gittim. BEnis muhatap olduğum satıcının abisi olan şahıs (o daha yetkiliymis) orda vardı. Durumu anlattık tabi ki memnun olmadı bu durumdan ama başta bize öyle bir söz verdiği için kardeşi bir şey diyemedi tabi yapalım değişim dedi. Biz değişim için yeni halı bakarken bu arada o şahıs sürekli söyleniyor ve her sorduğumuz soruya ters ters cevaplar veriyor. Kaba davranış ve saygısız bir tutum sergiliyor. Başta sesimizi çıkarmadık ama daha sonra biz de bu duruma dayanamadık ve istemesekte satıcı ile sürtüşme yaşadık. Olay tamamen satıcının terbiyesizliği ve konuşma tarzından dolayı yaşandı. Hayır kardeşim madem değişim yapmak bu kadar zor sizin için rahatsız oluyorsunuz satarken bunu alıcıya belirtin ki size güvenerek onlar da bir şeyler almasın ya da ona göre geri gelsin. Böyle esnafçilik olmaz. Biz o halıları para verip aldık siz bize bedava vermediniz. Hiç kimse ki özellikle sen satıcı isen bir musteri ile o şekilde konuşma hakkına sahip değilsin.

Sizlere de söylüyorum asla o mağaza ya gitmeyin. Hiç bir şekilde muhatap olmayın adam bildiğin ukala ve terbiyesiz verdiği sözü de asla tutmuyor....
Bilginize

X