EVRİMİM 68 den 48 e fotoğraflı!

3 ünden biri yeterli olur çok yapıyorsun bence :) plates tek başına yeterli gibi sen bilirsin tabi kilonu da bilmiyorum yanlış bir şey söylemiyeyim. :KK51::spor:

3 ünden biri yeterli olur çok yapıyorsun bence :) plates tek başına yeterli gibi sen bilirsin tabi kilonu da bilmiyorum yanlış bir şey söylemiyeyim. :KK51::spor:
yok cnm ya
şöyle diyeyim çookk uzun zamandır sporla uğraşıyorum ( boyumun kısa olduğuna bakma :KK70: ) pilates geçmişim yaklaşık 6 yıllık..onun dışındakiler daha uzun..kardiyo tarzı yapmadan yağ yakımını hızlandıramazsın..pilates sıkılaşmak ve kasları uzatmak için birebirdir..ben pilates yaptığımda acaip rahatlıyorum..yürüyüşle de hem toksinleri atıyorum hem de kas oranını arttırıyorum..mesela merakımdan tartıya çıktım az önce :KK70: kilom,sabahkinden -100 gram,iyi gidiyorum sanırım

yok cnm ya
şöyle diyeyim çookk uzun zamandır sporla uğraşıyorum ( boyumun kısa olduğuna bakma :KK70: ) pilates geçmişim yaklaşık 6 yıllık..onun dışındakiler daha uzun..kardiyo tarzı yapmadan yağ yakımını hızlandıramazsın..pilates sıkılaşmak ve kasları uzatmak için birebirdir..ben pilates yaptığımda acaip rahatlıyorum..yürüyüşle de hem toksinleri atıyorum hem de kas oranını arttırıyorum..mesela merakımdan tartıya çıktım az önce :KK70: kilom,sabahkinden -100 gram,iyi gidiyorum sanırım

o kadar sporla nasıl bu kadar kilo aldın şaştım. tiroitlerine falan baktırdın mı canım?

o kadar sporla nasıl bu kadar kilo aldın şaştım. tiroitlerine falan baktırdın mı canım?
tatlım ben yanlış anlattım sanırım
sporu bıraktığın an kilo almaya başlarsın
ardından hareketsizlik devam ettikçe ve sen düzensiz stresli yoğun bi döneme girmişsen yemeye de başlarsın abur cubur..vs
ister istemez kilo alırsın
aslında geçen yaz bu kadar değildim yani 70 civarındaydım
son 6 ayda feci yoğunluk düzensiz hayat düzensiz zamanlar...vs derken balon gibi şiştim çünkü sürekli oturuyordum hani kalk spor yap 10 dakka desen vaktim yoktu..daha yeni yeni nefes alıyorum
nefes almışkende hadi dedim oturma zamanın varken tempooo :KK70:

tatlım ben yanlış anlattım sanırım
sporu bıraktığın an kilo almaya başlarsın
ardından hareketsizlik devam ettikçe ve sen düzensiz stresli yoğun bi döneme girmişsen yemeye de başlarsın abur cubur..vs
ister istemez kilo alırsın
aslında geçen yaz bu kadar değildim yani 70 civarındaydım
son 6 ayda feci yoğunluk düzensiz hayat düzensiz zamanlar...vs derken balon gibi şiştim çünkü sürekli oturuyordum hani kalk spor yap 10 dakka desen vaktim yoktu..daha yeni yeni nefes alıyorum
nefes almışkende hadi dedim oturma zamanın varken tempooo :KK70:

anladım canıımm şimdiii :KK54:

son 6 ayda şiştiğin için onlar çabuk gider bence o kilo daha yapışmamıştır kesinlikle aynen bu gazla devam et 2 aya 70 lere dönersin rahat :KK19:

ben kendi kendimi gaza getiriyorum hırsım sönmesin diye :confused:

anladım canıımm şimdiii :KK54:

son 6 ayda şiştiğin için onlar çabuk gider bence o kilo daha yapışmamıştır kesinlikle aynen bu gazla devam et 2 aya 70 lere dönersin rahat :KK19:

ben kendi kendimi gaza getiriyorum hırsım sönmesin diye :confused:

ayy hele beeennn :KK70: pilates yaparken yanıyor her yanımm,acıyoooo diyorum:KK70: tam bırakcam yaaa dur kızıımm incecik olcann bırakma devam diyorum,kendimi zayıflamış daracık kıyafetlerin içinde görüyorum aaaaa acı ppuuff olmuş :KK70:

ayy hele beeennn :KK70: pilates yaparken yanıyor her yanımm,acıyoooo diyorum:KK70: tam bırakcam yaaa dur kızıımm incecik olcann bırakma devam diyorum,kendimi zayıflamış daracık kıyafetlerin içinde görüyorum aaaaa acı ppuuff olmuş :KK70:

harikasın :KK5:

Günayddıınn:)))
-1kg ile yola dewam:))))
Sonunda kırdım o kırılmayan noktayıııı
İki günde giden toplam -1,5kg:KK66:

vuhuuuu süpersin pofuuuu
ben de -400 :KK54:

pofu ya ben dediğine uyup başka yerde konu açmaya karar verdim. günlük kısmı varmış sanırım oraya açcam iyi dimi :KK55:

hoşgeldiin :KK200::KK200:

atakta bugün 2. günüm benim de :) ama toplam 6 gün atak yapıcam testte öyle çıktı malesef şişkoluğumdan ötürü :KK53:

çok teşekkür ederim yine yapmak istiyorum bu kez geri almamak da istiyorum tabiki. şimdi evlendim daha çok gözümü batıyor kilolar tabiki :olamaz:
buseb.. boyun ve kilon kaç, yani kaç kilo ile başladın dukana çünkü 6 gün atak çok. ben 72,8 kilo ile başladım ve bana 3 gün atak çıktı testte.

X