Evlilik yoluyla Fransa

volare08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2013
79
0
Merhaba kızlar,

Her gün yeni bir üye katılıyor aramıza Fransa'ya evlilik yoluyla nasıl gidebileceğini öğrenmek isteyen. Ne yazık ki internette fazla bilgi yok ve forumda da hepimiz yeni öğrendiklerimizle her zaman birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Ben kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak bir blog oluşturdum, benim gibi, bizim gibi olanlara belki bir faydası dokunur diye. Nikahtan vize alımına, oturum iznine ve belki sonra vatandaşlık almaya kadar tek tek tüm prosedürleri anlatacağım bu blogda.
Tanıdığınız kişileri, sizden yardım isteyenleri yönlendirebilirseniz sevinirim. Çünkü bilgiler çok çabuk değişiyor ve şu anda en güncel edindiğim ve doğruluğundan emin olduğum bilgileri paylaşacağım.

Adres şu: Fransa'ya gelin giden
Üyelik olmadan da yorum yapılıp soru sorulabiliyor. Elimden geldiği kadar herkese yardımcı olmaya çalışıcam.

Not:
Blogda hiçbir şekilde reklam alma ve para kazanma söz konusu değil. Sadece yardım etme amaçlı olarak bilgilerimi paylaşıyor olacağım.
Olur da link silinirse profilimde web sitesi kısmında yer alıyor.

Slm arkadaşlar bana yardım edin lütfen 4 senedir fransadayim hatta 4. Sene bitti 5 deyim bi turlu oturum alamadım eşimin 10 yıllık oturumu var 2 çocuğumuz var alamıyorum lütfen bi bilgisi olan yardim edebilirmi

X