Evlat Edinme Evlilik dışı çocuk sahibi

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Watsan_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
8
1
29
Evlilik dışı bir doğum yaptım suan 7 aylık oğlum var ve devlet aldı 3 ay önce geri alamıyorum babasını aradım ne doğumdan önce ne doğumdan sonra yardım ettı sureklı telefonlarımı red etti evli olduğu ortaya cıktı o sebepten dolayı kaçmış suan onunda 9 aylık bir oğlu var maddı durumum el vermedıgı ıcın babalık testi de yaptıramadım suan çaresizim bir şekilde ne yapabilirim diye dusunuyorum

Hastanede tek basıma sezeryan doğum yaptım yanımda kimse yoktu hastane görevlileri haber vermiş geldiler almaya vermedim çalıştım bakıcı tuttum onlar da beni 3 aydık takip etmişler tek yaşadığımı işe gidip geldiğimi görmüşler yetiştiremem masraflarını diye benden habersiz bakıcıya gitmişler aldılar sonra beni aradılar

Onceki konulariniza baktım da şu anki gebeliginiz de aynı kişiden mi ya da evlendiniz mi eşiniz yardımcı değil mi yurttan almanız için

Onceki konulariniza baktım da şu anki gebeliginiz de aynı kişiden mi ya da evlendiniz mi eşiniz yardımcı değil mi yurttan almanız için
Ben de bunu anlamaya çalışıyordum. Demek ki ben gibi bakan bi başkası da varmis

Fake hesap galiba 2.cocuk kimden 6 aylık oldu demişsiniz ama ultrasonda 14 haftalık olan resmi atmıssınız cinsiyet için çok karışık olmus

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X