Evliliğimize fantezi katmak istiyorum

Tamam teşekkürler
Erkek arada kadının yönetmesini bekler söylemesini beklemeyin arada bir siz yönlendirin eşinizi bide nioli yagını hergün sabah akşam iç çamasırınıza iki damla ekleyin bu vahinanızı hem temizliyor hemde akıntı mantar ve mikrop olmasını engelliyor bide eyer cinsellikte kuruluk yaşıyorsanız onuda engelliyor rahat ilişki olmadını saglıyor

Bende size kendi yaptıgım yöntemleri kısaca söyleyeyim adam sizden vaz geçemeyecek farklı seksi kıyafetler alıyorum ve farklı peruklar mum ışıgında önce dans ama dokunmalı danstan sonra onu otutturuyorum önünde dans ediyorum yaklaşıp biraz da tahrik edip tekrar uzaklaşıyorum hafta bir birbirimize özel bağlarla masaj yapıyoruz tabi sonu mutlu sonla biten ve gece deniz kenarında sevişip sabahladıgımızda oluyor deniz kenarına gittiğinizde ona göre örtü yastık kahvemizi ve nargilemizi alıyoruz bide arabada yapmanızı öneririm çok güzel oluyor ve adam sizden başkasını görmüyor bide erkeklerin haz noktaları vardır onu bulup hazzını artırabilşrsiniz sevişirken güzel sözler söyleyin ve edepsiz sözlerde olsun erkek çok sever harikasın diyin daha çok var ama kısa şekilde anlattıtım dedin ce kokular onları da kullanın koku tat ses ve temas çok önemli ön şevişmeyi biraz uzatın ve oyunlar oynayarak güzel bir gün geçirin
İlgi çekicii 👌

Bunu biz bilemeyiz ..genel geçer şeyler söylenir ama her insan biriciktir..herkes meşrebine göre bir fantazi dünyası oluşturur ..bunu en iyi sizin bilmeniz gerekli..eşinizi ve kendinizi tanımadan giriştiğiniz her fantazi aradığınız heyecanı vermeyecektir diye düşünüyorum ..heyecan sizin içinizde ve size özel ..bunu keşfetmeniz lazım .

Benle pek ilgisi yoktu konunun da kaydediyim lazım olur, güzel alternatifler sunmuşsunuz beğendim. :)
Jartiyer deneyebilirsiniz. Elbisenin içine giyip adam tv izlerken bir anda elbiseyi çıkarınca bir değişik oluyorlar ahshd ya da mesela yanında otururken eteği biraz yukarı çekip görmesini sağlayabilirsiniz.

Pozisyon veya mekan değiştirebilirsiniz eğer yapmıyorsanız. Salonda, mutfakta vs yapabilirsiniz.

Ayna karşısında yapabilirsiniz. Bazılarının çok hoşuna gidiyor.

Dışarıda tahrik edebilirsiniz. Sözlü olarak, tahrik edici mesajlar atarak, masa altından fiziksel olarak hatta ortam müsaitse tuvalet vs bir yerlerde kırıştırarak. Seksi bir çamaşır giyip tuvaletten foto atabilirsiniz. Müsait bir yolda parkta vs kıstırıp elleyebilirsiniz :KK70:

Biraz daha rahatlayabilirseniz oyuncaklar alabilirsiniz. Vibratör vs gibi. Ya da gözünüzü veya eşinizin gözünü bağlayabilirsiniz. Bunun için göz bandı vs gerek yok, fuları katlayıp bağlayın iş görür:dondurma:
Kelepçe gibi şeyler deneyebilirsiniz. Seks zarları var, pozisyon ve mekan gösteriyor. Onlardan deneyebilirsiniz.

İşten gelirken akşam neler yapacağınızı yazabilirsiniz.

Arabada elleşme, fingirdeşme, oral seks vs diyeceğim ama bu bazen riskli olabiliyor :KK70:

Merhaba hanımlar 4 senelik evliyim. Evliliğime biraz heyecan fantezi katmak istiyorum ama neyi nasıl yapacağımı bilemedim🤔. Biraz utangacım ben yani 4 sene olmasına rağmen hala arada utangaçlık var tavsiyelerinizi bekliyorum🙈 şimdiden teşekkürler…
Ben bir fantezi yüzünden neler çekiyorum ah bi bilsen ailem baskıcıydı nefes aldırmazdı hicbirseye izin vermezdi evlen kocan gezdirsin evlen kocan giydirsin diye diye inat yaptım bende sinirle evlenince bu eve mini eteklerle gelicem kocamla da istediğim herseyi yapıcam dedim evlenince ne istersen onu yap dedi. Bu hırsın sonucunda evlendim haftasına baba evine ziyarete mini etekle gittim yatılı kalıp hunharca eşimle birlikte oldum onun da işine geldi doğrusu ama sabah utandım falan böyle bi fantezi boku yemiştim yani

Ben bir fantezi yüzünden neler çekiyorum ah bi bilsen ailem baskıcıydı nefes aldırmazdı hicbirseye izin vermezdi evlen kocan gezdirsin evlen kocan giydirsin diye diye inat yaptım bende sinirle evlenince bu eve mini eteklerle gelicem kocamla da istediğim herseyi yapıcam dedim evlenince ne istersen onu yap dedi. Bu hırsın sonucunda evlendim haftasına baba evine ziyarete mini etekle gittim yatılı kalıp hunharca eşimle birlikte oldum onun da işine geldi doğrusu ama sabah utandım falan böyle bi fantezi boku yemiştim yani
Valla hırsına bravo iyi cesaret😅

Garip bir durum

X