Evlat Edinme Evlat edinmek istiyorum

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

Asiyekus1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2017
14
1
38
Merhba arkadaslr henüz 23 yasindayim ve ciddi bir iliskim var 1 ay sonra nisanlaniyorum dugunumuz cok uzun sürmeyecek benim dogustan yumurtaliklarm yok yani hic bir zaman doguramayacagim bunu erkek arkadasima henuz 1 hafta oldu soyleyeli hic bozulmadı ve onemli olan illa dogurman değil kanimiz olmasada canimiz olup kanimiz yapacağımız bir cocugumuz olur dedi simdi evlat edinecegiz bizimde insallah bi bebegimiz olucak cok heyecanlıyım ne kadar bekleirz acaba birde bizimki odogru bir kararmi sizce veya ilerde ssim olucak kisi bunu sorun yapar mı

Merhba arkadaslr henüz 23 yasindayim ve ciddi bir iliskim var 1 ay sonra nisanlaniyorum dugunumuz cok uzun sürmeyecek benim dogustan yumurtaliklarm yok yani hic bir zaman doguramayacagim bunu erkek arkadasima henuz 1 hafta oldu soyleyeli hic bozulmadı ve onemli olan illa dogurman değil kanimiz olmasada canimiz olup kanimiz yapacağımız bir cocugumuz olur dedi simdi evlat edinecegiz bizimde insallah bi bebegimiz olucak cok heyecanlıyım ne kadar bekleirz acaba birde bizimki odogru bir kararmi sizce veya ilerde ssim olucak kisi bunu sorun yapar mı

öncelikle ömür boyu mutluluklar diliyorum. herşey bu yeni hayatta gönlünüzce olsun.

eclat edinmek için biraz beklemeniz lazım, eşlerin 30 yaş üstü olması veya 5 senelik evlilik şartı var. yani en erken 5 sene sonra başvuru yapabilirsiniz. Sonrasında ise tercihinize ve ildeki o dönem bebek sayısına göre 2-3 yıl da bekleme süresi olur. yani biraz daha sabır etmeniz gerekecek. Zaman uzun diye sakın üzülmeyin, inanın sonu çok güzel bitecek :)

X