Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Evimin önündeki kreş

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

Yenigelinn61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
42
18
28
Merhabalar bilmediğim ve tecrübem de olmadığı için sizlere sormak istedim
Evimin önünde bir kreş var fakat eğitimcilerin çocuklara bağırma seslerini net duyuyorum ne oluyor artık vs. Çabuk herşeyi toplayın ama öyle böyle değil maalesef aşırı bir bağırma sesi ile doğaldır diye düşünüyorum fakat iki çocuk annesi olarak üzüyor beni bu durum ve müzik sesleri çok geliyor hani öyle çocuk şarkı sesleri de değil pinhani sezen aksu duman? Bunları 2-4 yaş aralığındaki çocuklara dinletmek etik mi bilemiyorum acaba sizlerin düşüncesi nedir benmi abartıyorum ?

Merhabalar bilmediğim ve tecrübem de olmadığı için sizlere sormak istedim
Evimin önünde bir kreş var fakat eğitimcilerin çocuklara bağırma seslerini net duyuyorum ne oluyor artık vs. diye doğaldır diye düşünüyorum fakat iki çocuk annesi olarak üzüyor beni bu durum ve müzik sesleri çok geliyor hani öyle çocuk şarkı sesleri de değil pinhani sezen aksu duman? Bunları 2-4 yaş aralığındaki çocuklara dinletmek etik mi bilemiyorum acaba sizlerin düşüncesi nedir benmi abartıyorum ?
29 Ekim için gösteri hazırlığı yapıyor olabilirler o sarkilarla, çığlık.kiyamet bagirmiyorlar ise o kadar çocuğu zapt etmek için uyarmak zorundalar.

X