Evde Tesettür Giyim

sahmeran0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2022
10
8
26
Merhaba herkese hayırlı cumalar ben ilk kez kapanan biri olarak bir sorum olacak benim annem 2. Evliliğini yaptı ve bende onlarla yaşıyorum öz babam değil sonuçta onun ortamındaykende örtülü olmam gerekiyor değil mi bilgisi olan akıl verebilir mi?

Merhaba herkese hayırlı cumalar ben ilk kez kapanan biri olarak bir sorum olacak benim annem 2. Evliliğini yaptı ve bende onlarla yaşıyorum öz babam değil sonuçta onun ortamındaykende örtülü olmam gerekiyor değil mi bilgisi olan akıl verebilir mi?

Kadının üvey babası kendisine mahremdir.
Bu bakımdan kadın üvey babasının yanında başını örtmemesi caizdir, yani başını açabilir.

Kuzum. Kıyamette kadar ömrü olsa nikah olmaz. Ama Müslüman ahlaki olarak ve devir değiştiğinde dolayı bu öz baba öz abi farketmez insan avret yerlerine olsun vücut izlerine dikkat etmelidir. Mahremdir.acik olmasında sakınca yoktur. Ama islam ahlaka çok önem veriyor sende ona göre davran

Bilmiyorum evet ama çok şaşırdım günahtır diye düşünmüştüm yani ülkemizde üvey babasının tecavüzüne uğrayan binlerce kadın var
Dusunmeyle olmuyor iste acip okumak lazim. Oz babasinin tecavuzune ugrayanlarida duyuyoruz ama bu mahrem oldugu gercegini degistirmiyor insanlarin dusuncesi kotu ve pis olunca olabiliyor hersey.

Öz baban deyil dikkat et üstünü başını düzgün giyin şeytan dürtebilir

X