Evde spora başlamak

Lesia

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2021
158
-12
Merhaba, Kilo fazlam yok, kilomdan vücudumdan memnunum. Kendimi daha iyi hissetmek için spora başlamak istiyorum. Virüsten dolayı spor salonuna gitmek istemiyorum. Spora yeni başlayacak biri olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var. Önerebileceğiniz bir app veya youtube kanalı varsa önerilere açığım. Şuan sadece kendimi motive etmek amacıyla spor için alışveriş yaptım. Her türlü tavsiye ve bilgiye açığım❤️

Merhaba, Kilo fazlam yok, kilomdan vücudumdan memnunum. Kendimi daha iyi hissetmek için spora başlamak istiyorum. Virüsten dolayı spor salonuna gitmek istemiyorum. Spora yeni başlayacak biri olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var. Önerebileceğiniz bir app veya youtube kanalı varsa önerilere açığım. Şuan sadece kendimi motive etmek amacıyla spor için alışveriş yaptım. Her türlü tavsiye ve bilgiye açığım❤️
Pilates düşünürseniz Reyhan Oksay'ı önerebilirim.

Bakıyorum hemen, çok teşekkür ederim
Pozisyonları nasıl ayarlaman gerektiğini iyi anlatıyor. Sakatlanma riskini en aza indiriyor. Spora esneme hareketleriyle başla ve yine soğuma hareketleriyle bitir. Ve ilk günlerde ağır hareketler seçme. Spora başlangıç videolarından ilerle.

Pamele reifin türk versiyonu da basitleştirp yapıyor. İsmini akljmda tutamıyorum ama sayfa açtım kendime 3 ayda ideal bedene ulaş orda birçok video yayınladım
Sayfama beklerim 😁💃🏋️‍♀️🧜‍♀️🏃‍♀️🏊‍♂️🚴‍♀️🧚‍♀️🤸‍♀️

Her zaman yüksek motivasyonla başlayıp, sıkılaştığımı hissettiğim an ozellikle evde motivasyonumu kaybedip bırakıyorum. Sanırım spor salonundaki düzeni hic sağlayamayacağım.

Merhaba düzeni sağlamak için motivasyon lazım.
Grow with jo videoları harika

Zumba yapmak da eğlenceli

Benimde sorunum nasıl olsa 2 kilo fazlam var diyorum ve sadece yediklerimi yakmaya progranlıyorum kendimi.

Aynda kendinize sık sık bakıp kendinizii daha güzelleştirbileceğinizi hayal edin.

Instagram da spor yapam kişileri takip edin harekete odaklanın

Ben Nazlı lime
seda meriç
Buğçe Kondakçıyı takip ediyoru
30 -40 kilo verip harika sonuçlar almışlar
Onlar yaptıysa ben de yapabilirim.

Kendime 3 sayfa yaptım.
Günlük tutuyorum ki amaca ulaştığımda kendimle gurur duyayım.

😁👍

Pes etmeyin harekete odaklanın.

Sarkmış bir sezeryan göbeğimi temmuza kadar eriteceğim inşallah

Göbeğim gidecek.
Her hafta sarkmış göbeğimi sporla gidereceğim

X