Evde spor

Bende onu yapıyordum baya geçen yıl çok etkili gercekten :KK16:şimdi biraz daha zor şeyler denemek istiyorum totoyu kaldırabilirsem yerinden:KK48:
Güzel videolar var, uygulamalarda var daha ağır olan
İstemek başarmanın yarısıdır :KK48:

Seda diye bir kadın var kardiyo ben onu izleyip yapıyorum chloe Tingi bir deneyem dedim aboww düşman başına

Güzel videolar var, uygulamalarda var daha ağır olan
İstemek başarmanın yarısıdır :KK48:
Hayaller bu ama bakalım denemek istiyorum çok ağır diyorlar ama fikirlere açığım:KK49:

Eklentiler

• B0A4010B-A746-4BC0-B7D1-B6C1B7D18B0D.jpeg
    B0A4010B-A746-4BC0-B7D1-B6C1B7D18B0D.jpeg
    101,9 KB · Görüntüleme: 117
Seda diye bir kadın var kardiyo ben onu izleyip yapıyorum chloe Tingi bir deneyem dedim aboww düşman başına
Onu da duydum sanırım o da çok ağırmış. Hemen çok zorlarından başlamamak lazım sanırım yavaş yavaş arayış içindeyim:KK58:

Hayaller bu ama bakalım denemek istiyorum çok ağır diyorlar ama fikirlere açığım:KK49:
O zaman şöyle instada yaşam koçum diye bir sayfa var paylaşımlar efsane :super:
Söylemek yasak mı bilemedim ama inş uçmam şimdi ama vallahi reklam değil :KK70::KK70::KK70::KK70:

Chloe tingin videoları güzel bide yoga için de ceren tabak kanalı var çok iyi anlatıyo ve beraber yapmak çok keyifli oluyo

Evde spordan kastınız koşu bandı mı yoksa egzersiz hareketleri mi oluyor hanımlar?

Ben yapıyorum bazen fitness bazen yoga yapıyorum ağırlıklarım var ip dumbell ve ayak bileklerime taktığım ağırlıklar var bana yeterli geliyor spor salonuna gitmeyi pek sevmiyorum disiplinli olduktan sonra evdede yapabiliyorum yani bazen çıkıp yürüyüş yapıyorum iyi geliyor hepsi

ben yapıyorum. pandemi döneminde nikeın uygulamasını indirdim cok güzel oluyor. kendi seviyenize göre hangi bölgeyi çalıştırmak istiyorsanız seçiyorsunuz.
bir de cok klasik ve eski ama ebru sallı ile pilates videoları yapıyorum youtube üzerinden izleyerek :)))

Ben yaklaşık haftada dört gün minimum 45 dakika evde spor yapıyorum. Üç günü kalça yoğun hareketler. YouTube da pamela reif var ve kalça için başka bir kanal var square ağırlıklı onu kullanıyorum. Toplam sekiz kilo ağırlık kullanıyorum .İki ayda vücudumda değişiklik oldu mu diye sorarsanız cevabım maalesef hayır.ayyy maalesef . En erken üç aydan önce birşey beklememek lazım. Sıkılaşma oldu tabi de o kadar yani .Benim kilom normal sayılır. 2-3 fazlam var ama çok önemli değil. Eskiden de hep spor yapardım zaten de ama yaşla birlikte sanırım şekil almak zorlaşıyor bacılarım

X