Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Evde söz kesiminde ne giyebilirim?

kbrysff

çok aşııkkkk :)
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
323
195
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var..
Evde sözümde uzun elbise giymek istiyorum fakat bi türlü nasıl bişey olucağına karar veremedim.
Abartılı olsun istemiyorum şık ve sade olmasından yanayım.
Sizin fikirlerinizi alabilir miyim? Hatta mümkünse fotoğraflarla bana yardımcı olabilir misinz? :)
ve Bursada uygun ve güzel tarzda elbiseler nerden bulabilirim :))

Tatlım.. Benim de nişanım evde olmuştu. Ekte olan elbiseyi giydimdi. Aile arasında yapmıştık. Herkes çokda beğendi. bende inanılmaz rahat ettim çünkü kumaşı esnekdi. :KK33::KK73::confused: Üstelik 100 TL ye almıştım. Bulabilir misin bilemedim ama fikir olur belki dedim. :KK68:

Eklentiler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 719
image.jpg
Evde sözümde uzun elbise giymek istiyorum fakat bi türlü nasıl bişey olucağına karar veremedim.
Sizin fikirlerinizi alabilir miyim? Hatta mümkünse fotoğraflarla bana yardımcı olabilir misinz? :)

image.jpg

bu çok tatlı sankim :KK70:
benimde bu yaz söz ve nişan aynı anda evde olucak ve ne giyceğimi bilmiyorum :KK43:

Eklentiler

• Nişan-Abiye-Elbise-Modelleri.jpg
    Nişan-Abiye-Elbise-Modelleri.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 3.557
Ben adil ışıktan aldım elbisemi. Oradaki business modellerine bakın derim. Çok güzel elbiseler var.

kızlar yardımlarınız için çok teşekkür ederimm :))
kısa elbise giymeye karar verdim, nişanım ayrı olucak orda uzun elbise giyicem.. :)
kısa elbise tercih ederseniz çoook seviniriimm :))

dekolteli_elbise_siyah_70160_370.jpg
bisiklet_yaka_elbise_71174_370.jpg
dantel_garnili_elbise_72857_370.jpg

canım ben söz için bu tarz elbiseleri çok beğeniyorum.. Kendi sözümde de bu modellerden birini tercih edeceğim Allah nasip ederse :)) Hayırlı olsun bu arada, Allah tamamına erdirsin.

dekolteli_elbise_siyah_70160_370.jpg
bisiklet_yaka_elbise_71174_370.jpg
dantel_garnili_elbise_72857_370.jpg

canım ben söz için bu tarz elbiseleri çok beğeniyorum.. Kendi sözümde de bu modellerden birini tercih edeceğim Allah nasip ederse :)) Hayırlı olsun bu arada, Allah tamamına erdirsin.

amin canım benim çok teşekkür ederim darısı başına olsun :)

bu modeli tercih ettim sözümde :KK22:

Kız isteme ve söz bir arada olacak ocak sonnda ve sade ama şık bir elbise arıyorum, fikirlerinize ihtiyacım var, Çok açık olsun istemiyorum.

X