Evde nasıl para kazanabilirim

Deryatass51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
4
0
26
Arkadaşlar evde paketleme vs işlerinde iyi para var ama hep dolandırıcı büyük şehirlerde oluyor genellikle evde hasta kardeşim var Bi süre calisamiycam evde para kazanmam lazım ne önerebilirsiniz ama anket doldur makale yaz demeyin sizden ricam

Paketleme işi yapanı hic görüp duymadım bu zamana kadar . Netten duydum ama netten de yapanı görmedim sadece sızin gibi yazanlardan duydum
Aynı suanda ki gibi...

El becelerılerınız nelerdir?

Paketleme işi yapanı hic görüp duymadım bu zamana kadar . Netten duydum ama netten de yapanı görmedim sadece sızin gibi yazanlardan duydum
Aynı suanda ki gibi...

El becelerılerınız nelerdir?
🤣🤣🤣🤣netten araştırmayın kızlar ben yaptım kına paketleme yok hasas terazi yoluyolarmis terazi ücretini biz veriyormusuz 80 lira yatırdım bidaha ulaşamadım onumaraya

Cevrenizde calisan kadinlara yemeklerini yapmayi, cocuklarini okuldan alip onlar gelene kadar oyalamayi, köpeklerini gezdirmeyi teklif edebilirsiniz.

Paketleme incik boncuk islerinin cok yorucu ve cok az kazancli oldugu, cogunlukla da dolandiricilara denk gelindigi konusuluyor.

Şöyle bir el becerim var diyemem ama o tarz da istemiyorum satış vs yapmak
Vallahi tatlim iş çokta satamiyoruz ben istegramda yardım yine müşteri bulamadım dolmalık kuru patlıcan biber icli köfte mantı yuvarlama ekşili köfte yorgan kopume lif işleme hepsi var alıcı yok benim maddi sıkıntım yok evde zaman geçirmek istiyorum daha önce çalıştığım için eşimde istemiyo çalışmamı evde uğraşmak istedim ama alıcı yok

X