Bebek Beslenmesi evde meyvalı yoğurt

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

tisha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2006
4
0
Arkadaşlar,

Bebeğim için evde meyvalı yoğurt yapmak istiyorum acaba nasıl yapıldığını bilen var mı?

tefaln yoğurt makinesi varmış biraz pahalı ama ömürlük onda yapılıyormuş...bende almayı düşünüyorum..

evde yoğurt mayala meyve yi de püre haline getirip yoğurdun içine ekle bu kadar basit.

herşeyin en doğalı en güzeli,bu şekilde hazırlamanız çok güzel,çocuklarınıza yapay gıdalar yedirmeyin. ben activia(ne kadar doğal besleniyorum demi :) ) nın içinde şeftali ve kayısı doğrardım güzel olurdu. ama bebeğe yedirecekseniz püre yapmanız lazım.

taze meyve yerine ev yapımı reçelle de yapabilirsiniz:1yes2: kayısı ve çileklisini yapmıştım ben kızlarıma,hazırlardan çok da güzel oluyor mis gibi:1yes2: ama maalesef yine de
markette gördüklerinde istiyorlar,vazgeçirmek için epey dil döküyorum:sm_confused: çocukları ikna etmek çok zor"madem zararlı neden reklamları var,neden satılıyor" diyorlar:çok üzgünüm:

Bencede En Iyi Gidavde Yapilan Gidadir..sonucta Yiyen çocukk Bunu Unutnmamak Gerek

X