Ev halı rengi

tonnim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
19
6
28
kiremit rengi kanepem ve gri renk berjerim var. Ayakkları ceviz renginde. Halı rengi seçemiyorum. İskandinav tarz istiyorum halı için marka ve renk tavsiye eder misiniz? Karacadan halı alan var mı memnun musunuz?

kiremit rengi kanepem ve gri renk berjerim var. Ayakkları ceviz renginde. Halı rengi seçemiyorum. İskandinav tarz istiyorum halı için marka ve renk tavsiye eder misiniz? Karacadan halı alan var mı memnun musunuz?
kiremit rengi ile haki çok güzel duruyor bence

vivenseye bi bak istersen

Beyaz-krem tonlarında güzel olur yada eski zaman desenlerinden olan vintage dokuma halılar var internette eskitme diye de aratabilirsin , açık gri tonlarında yada kiremit tonlarında var bi bak internete ben çok beğeniyorum , ben kendime risk alıp kırık beyaz halı aldım iskandinav tarzı ,kullanmaya başlayalı bir hafta oluyor tam nasıl olır pişman olurmuyum bilmiyorum

X