Ev boya rengi

2 kiz annesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
1.277
524
44
Merhaba hanımlar ben evimi boyayacagim tercihimiz filli boya fakat ben hem gri ye yakın olsun hemde kahve tonlarına diye düşünüyorum ama ilk kez yaptığım için renk ne olur bilemedim fikir verirmisiniz

Bende çok kararsızım filli boya hangi rengi secsem bilemedim andezit 40 diye düşündüm ama
Buna yakin bir ton buz gümüsu ben evimi bu renge boyattim dyo da var bu renk ve mukemmel durdu

Eklentiler

• 1681365855367623205659505406624.jpg
    1681365855367623205659505406624.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 2.544
Evinizi boyattınız mı bilmiyorum ama aman diyim Filliden uzak durun Marshalldan Filliye geçmiştik istediğimiz ton onda vardı var ya duvar silmeye bıkmıştım nasıl bir küf rutubet olması ben böyle bir şey görmemiştim evimizde sonra yine Marshalla geçtik oh be dedim komidin arkaları koltuk arkalarım artık tertemiz

Evinizi boyattınız mı bilmiyorum ama aman diyim Filliden uzak durun Marshalldan Filliye geçmiştik istediğimiz ton onda vardı var ya duvar silmeye bıkmıştım nasıl bir küf rutubet olması ben böyle bir şey görmemiştim evimizde sonra yine Marshalla geçtik oh be dedim komidin arkaları koltuk arkalarım artık tertemiz
Yok henüz boyamadık. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Küf neden oldu sizce? Tek sebep boya mu?

Yok daha boyatmadim

X