Günlük Kombinler Etek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

hanimishalasi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
53
43
29
Siyah çok eteğim var o yüzden açık renkli almak istiyorum. Ve beyazı cok hosuma gitti ama kullanırken çok dikkat çeker mi nasıl durur bilemedim. Beyaz olmazsa diğer rengini alacağım ama onu da kombin yaparken zorlanırım gibi geliyor. Beyazı alayım mı ne dersiniz?

Eklentiler

• Screenshot_20190514-153500.jpg
    Screenshot_20190514-153500.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 80
  • Screenshot_20190514-153523.jpg
    Screenshot_20190514-153523.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20190514-153511.jpg
    Screenshot_20190514-153511.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 86
Beyazın omzundakiler son resimde olsa hoş dururdu bence. Ama beyaz daha sportif falan duruyor, ha bu arada o açık bacak kısmını kapat, tabiri caizse ayak bileklerinden tahrik olanlar var ........... 🙄🙄
O son renkte gayet herşeye uyar, yeşil, turuncu falan hariç. Bence kahverengiyle de güzel durur, ayakkabı çanta, şal falan, mor da 🤔 zevk meselesi gerçi.

Beyazın omzundakiler son resimde olsa hoş dururdu bence. Ama beyaz daha sportif falan duruyor, ha bu arada o açık bacak kısmını kapat, tabiri caizse ayak bileklerinden tahrik olanlar var ........... 🙄🙄
O son renkte gayet herşeye uyar, yeşil, turuncu falan hariç. Bence kahverengiyle de güzel durur, ayakkabı çanta, şal falan, mor da 🤔 zevk meselesi gerçi.
Üstleri de çok güzel ama sadece etek alacaktım :) dediğin gibi vizonumsu krem gibi olan kahverengiyle cok güzel kombinlenir ama cıvıl cıvıl olmaz sanki, bu yaz beyaz baya moda ama biz alışık olmadıgımız için korkarak aldım ama beyazı aldım :))) bu arada benim boyum maalesef kısa :KK70: umarım uzun gelmez :KK70:

X