Et beni aldıran var mı?

muneccimbaci

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
14
6
25
Normalde etsiz dümdüz bir bendi ama büyüdü ve şişti plastik cerraha gösterdim keserek alırım ama iz kalır yazın olduğu için dedi işine gelmedi şimdi özele aldirmayi düşünüyorum cildiyeye sordum iz kalmaz diyor fakat lazerle alinabilir mi aldiran var mi et benini yaz ayında aldirmak sorun olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dün yüzümden lazer ile irili ufaklı 15-20 adet aldırdım. Ben de başta tereddüt ettim yaz olduğu için ama ben birkaç kez randevu alıp kararsızlıktan iptal ettiğim için bu kez herşeyi göze aldım. Dikişli de aldırdım daha önce ama iz kalıyor çok görünmeyen bir yer olduğu için önemsemedim onu. İkinci gün koyulaşmaya başladı bile kabuk bağlıyor. Ben sıcaktan ekstra bir rahatsızlık duymadım sadece direk güneşe maruz kalmamaya çalışacağım. Ben dermatologa aldırdım yalnız benin yapısı değişiyorsa dikkat etmek lazım sanırım.

Dün yüzümden lazer ile irili ufaklı 15-20 adet aldırdım. Ben de başta tereddüt ettim yaz olduğu için ama ben birkaç kez randevu alıp kararsızlıktan iptal ettiğim için bu kez herşeyi göze aldım. Dikişli de aldırdım daha önce ama iz kalıyor çok görünmeyen bir yer olduğu için önemsemedim onu. İkinci gün koyulaşmaya başladı bile kabuk bağlıyor. Ben sıcaktan ekstra bir rahatsızlık duymadım sadece direk güneşe maruz kalmamaya çalışacağım. Ben dermatologa aldırdım yalnız benin yapısı değişiyorsa dikkat etmek lazım sanırım.
Gözümün altında vardı et beni iz kalmadı dikişte atılmıştı benim çok büyük değildi ama iki dikiş ancadır belki ama bence kalmıyo

Lazerle aldirdiklarinizda iz kaldı mı?

Bende iri nohut büyüklük te düz kabarık leke gibi çirkin görünüyor... plâstik cerraha yaptıracak olursam iz kalırmı ?? Lazer de 2 seansla bitermi ???? Şöyle istanbulda bildiğiniz iyi bi klinik varmı??? Bunların ücretler i nasıl oluyor..

X