Esmerim'in Diyet Günlüğü

Esmerim_1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2012
21
0
Herkeze selam, ve Kadinlar Kulubu üyelerinin yeni yilini kutluyorum :-)

21 yasindayim ! 17 Mart 2012 dügünum! Boyum 1.63 Kilom yaklasik 84 kilo ! Ne mutlu bana !
Hayatimda ilk ve son (INSALLAH) gelinlik giyecegim ama ben kilo verecegim halde aksine kilo aliyorum ! Stress, sinavlar, hazirliklar, beni buzdolabina yonlendiriyor ! Spora yazildim 2 hafta olacak ama erinip gitmiyorum onun yerine kendimi markete attim Kinder'leri alip annemden gizlice yiyip eve geliyorum! Aslinda cok utaniyorum bu yaptiklarimdan evlenecek olan birine yakismiyor ama seytan iste irademden daha güclu sanki beni durtukluyor ye ye bosver yarin baslarsin, yarin oluyor amaan bosver yarin bi demlik baslarim, bide bakiyorum ki aylarr geçmis ! Sunun surasinda dügüne ne kaldi 2 ay ! Dombik olmak istemiyorum :KK43:(( Bu yuzden destek almak icin sonrada INSALLAH basari hikayemi yazmak icin buraya üye oldum :) Allahim insallah bu mutlulugu sizinle paylasmayi nasip eder...

Ben iradesiz bir insan degilim biliyorum bu yuzden aklimi basima alip yarin degil SIMDI basliyorum diyete aldim yanima yesil cayimi size yaziyorum! Yarin sabah tartilip kilomu ve ideal kilomu hesaplayip buraya yazip ya BISMIALLAH dicem:)

Herkeze basarili günler kendinize iyi bakin ve destekleriniz icin simdikten tskler :-)

Ben bu konuyu 8 Ocak'ta acmisim cok cabuk hizli konusmusum BUGUN 10 OCAK ve ben yine ayni hatayi tekrarlayip aksam spora gitmek yerine kendimi markette attim tikinmak icin ! Veeee yine annem yakaladi !! Yalan soyledim ustelik yemedim diye! Persembe gunu nisanlimla alisverise gidicez ve ben tabiki utanip hic bisey denemicem :-( Ama bana afferin tabi....Biraz once annem cok sinirlendi cok uzuldu bana hiiiiiiiiiiiiiic bir inanci kalmadi farkindayim kimsenin kalmadi artik onlara rejimdeyim falan filan demicem cunku sadece lafta kaliyor. Su an yazarken bile gozlerim doldu niyee ben irademe sahip olamayip seytana uyuyorum neden ben :-( Ama YILMICAM OLMEK VAR DONMEK YOK BU YOLDAN HERKEZE ISPATLICAM VE EN COK ANNEMI MUTLU ETMEK ICIN BUNU YAPICAM!

Dün yazdigim gibi BUGUN 11 OCAK BASLADIM : KILO 84 BOY : 1.63
HEDEF : CARSAMBA 18 OCAK : 80 KG !

Son düzenleme:
Selam :KK3: 2 ay az vakit varmis tum kiloyu veremesen de 10 kilo verirsin bence harika olur, ama kendini biraz displine etmen lazim kinderlere biraz ara ver :KK37: ayrica hergun 1 saat spor yaparsan cok guzel incelirsin cok buyuk fark olur 2 ayda benden soylemesi :))) normalde hergun yapmaya gerek yok ama madem dugun varmis.... sadece sok diyet yapip hareketsiz kalma yani bunu demek istiyorum. sonra tartidaki rakam azalir ama sen yumusak yumusak olursun bicimli durmaz gobegin cikar vs ben zamaninda yaptim ondan biliyorum :KK1: sonra da kisa zamanda kat kat geri alirsin dugun gununden itibaren (sekil a). ama eger sporla yaparsan 5 kilo versen bile 10 kilo vermis gibi gorunursun disaridan. neyse kolay gelsin canim arada ziyaret ederim topigini :KK19:

Selam :KK3: 2 ay az vakit varmis tum kiloyu veremesen de 10 kilo verirsin bence harika olur, ama kendini biraz displine etmen lazim kinderlere biraz ara ver :KK37: ayrica hergun 1 saat spor yaparsan cok guzel incelirsin cok buyuk fark olur 2 ayda benden soylemesi :))) normalde hergun yapmaya gerek yok ama madem dugun varmis.... sadece sok diyet yapip hareketsiz kalma yani bunu demek istiyorum. sonra tartidaki rakam azalir ama sen yumusak yumusak olursun bicimli durmaz gobegin cikar vs ben zamaninda yaptim ondan biliyorum :KK1: sonra da kisa zamanda kat kat geri alirsin dugun gununden itibaren (sekil a). ama eger sporla yaparsan 5 kilo versen bile 10 kilo vermis gibi gorunursun disaridan. neyse kolay gelsin canim arada ziyaret ederim topigini :KK19:

Tsk ederim cnm oncelike:)) Evet spor yapicam yaninda insallah dedigin gibi olurum :)) Sanada tebrikler 10 kilo vermisin:)

Canım hayırlı olsun günlüğün aramıza hoşgeldin :) Düğününe çok az kalmış ama hiçbir şey için geç değil. Önemli olan tek şey azimli olmak. Gelinliği giyeceğin anı hayal etsene bir. Aynaya bak sonra.. Şimdi mi daha çok yakışır yoksa vücundan çıkan 10 kg fazlalıktan sonra mı? Nasıl daha mutlu olursun. Gelinlik giymek çok harika ama sürekli bir yerlerini gizlemeye çalışmak, anın tadını çıkaracağına orana burana dikkat etmek korkunç bi duygu canım. Kendimden biliyorum yanlış anlama. 2 ayda düzenli devam edersen istikrarlı olursan 10 kg vereceğinden eminim canım benim. 10 kglık bir market poşeti düşün. Taşıyamazsın ki değil mi?Vücuduna binen fazladan 10 kg ile bütün bir günü geçiriyosun işte. Bu seni daha yavaş daha halsiz yapıyor.. Yememezlik etme sakın. Sadece kinderlerden ve unlu gıdalardan uzak dur. Anneden gizli kinder yemek ne demek bilirim. Bir de çöplerini çantaya atardım da sonra yakalanırdım nasıl da utanırım. :) Ve spor şart. Takipçin olacağım canım.. Vee başaracağına eminim. O gelinliğinin içinde şu an olduğundan çok daha harika duracaksın :KK16: Göster millete gücünü.

Canım hayırlı olsun günlüğün aramıza hoşgeldin :) Düğününe çok az kalmış ama hiçbir şey için geç değil. Önemli olan tek şey azimli olmak. Gelinliği giyeceğin anı hayal etsene bir. Aynaya bak sonra.. Şimdi mi daha çok yakışır yoksa vücundan çıkan 10 kg fazlalıktan sonra mı? Nasıl daha mutlu olursun. Gelinlik giymek çok harika ama sürekli bir yerlerini gizlemeye çalışmak, anın tadını çıkaracağına orana burana dikkat etmek korkunç bi duygu canım. Kendimden biliyorum yanlış anlama. 2 ayda düzenli devam edersen istikrarlı olursan 10 kg vereceğinden eminim canım benim. 10 kglık bir market poşeti düşün. Taşıyamazsın ki değil mi?Vücuduna binen fazladan 10 kg ile bütün bir günü geçiriyosun işte. Bu seni daha yavaş daha halsiz yapıyor.. Yememezlik etme sakın. Sadece kinderlerden ve unlu gıdalardan uzak dur. Anneden gizli kinder yemek ne demek bilirim. Bir de çöplerini çantaya atardım da sonra yakalanırdım nasıl da utanırım. :) Ve spor şart. Takipçin olacağım canım.. Vee başaracağına eminim. O gelinliğinin içinde şu an olduğundan çok daha harika duracaksın :KK16: Göster millete gücünü.

Oncelikle destegin icin cok tsk ederim cok mutlu oldum :-) Cunku artik etrafimdaki hic kimse inanmiyor bana :-( Veee aynen senin yazdigin gibi copleri cantaya atiyorum ve kesin kesin mutlaka bir parcasini bulup cok kiziyordu hakli olarak !:) Bugun bi önce diyet yapiyorum bunyemin alismasi icin yarin tartilip yaziyorum buraya cok tsk ederim canim amiiiin insallahh her birlitke BASARIRIZ YAPICAZ:)

Moralini bozma yeter. Veremiyorum olmuyor diye çıldırma. Sadece geleceği hayal et. Zayıflayacaksın bak gör. Çok su iç çok faydası oluyor canım.

ILK DIYET GUNUM

Sabah : 3 ince dilim misir ekmek + 25g beyaz peynir + salatalik

Oglen : 125 gr Saumon balik + 200 gr mercimek (Bunlar yagsiz tutsuz!!) : Iki tanede portakal sIkIp ictim

Aksam :

Spor"a gittim oglen : 55 dakika cardio yaptim

X