Esmaul hüsna mucizeleri

halecobanoglu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2012
31
0
Esmaül hüsna mucizelerini anlatan bilimsel içeriklerle yazılmış bir kitap tavsiye ederim, çok satanlarda görüp aldım, kapak resmi zaten beni çekmişti ama içerikleri çokkk güzel. herkese tavsiye ederim. Verdiğim linkten yada d&r nin sitesindende alabiliyorsunuz. Bu kitap bütün isteklerinizi mucizelerinizi gerçekleştirmek için her teknik bilgiyi veriyor, bütün esmaların ve duaların özel teknikleri var. Sadece dualar veya esmalar degil, düşünce gücünü öğretiyor, çekim yasasını ve ön sezimizi güçlendirmeyide öğretiyor.

http://www.dr.com.tr/Kitap/Rabbin-N...-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0000000433161

kitapyurdu: kitap - Rabb'in Nefesi - Mehmet Çobanoğlu, 137688558,

Eklentiler

• $rabbin nefesi.jpg
    $rabbin nefesi.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 1.308
Son düzenleme:
bu kitabı bilmiyordum ama daha önce de esma-ül hüsnanın faziletini içeren dua kitapları almıştım.

rica ederim herkes faydalansın. çünkü kitap çok satanlardan ziyade insanların hayatlarına taht kurmuş kısa sürede en başta benim. Esma'ul hüsnalar ile ilgili bu kadar bilimsel ve mantıklı kitap okumamıştım, her esma kitabında şu kadar sayıda okuyun diyor biliyorsunuz bu kitapta da diyor ki, Allah sizin esmayı ne kadar sayıda okudugunuza bakmaz, samimiyetinize bakar. ve çok mantıklı, tüm esmaların ne konuda okunması gerektikleri açılımları yazıyor. ayrıca şifalandırma teknikleri, bolluk bereket teknikleri ve büyülerden nazarlardan nasıl arınma yapılacagının teknikleride yazılı. öneririm.<3

Esmaül hüsna mucizelerini anlatan bilimsel içeriklerle yazılmış bir kitap tavsiye ederim, çok satanlarda görüp aldım, kapak resmi zaten beni çekmişti ama içerikleri çokkk güzel. herkese tavsiye ederim. Verdiğim linkten yada d&r nin sitesindende alabiliyorsunuz. Bu kitap bütün isteklerinizi mucizelerinizi gerçekleştirmek için her teknik bilgiyi veriyor, bütün esmaların ve duaların özel teknikleri var. Sadece dualar veya esmalar degil, düşünce gücünü öğretiyor, çekim yasasını ve ön sezimizi güçlendirmeyide öğretiyor.

Rabb'in Nefesi

kitapyurdu: kitap - Rabb'in Nefesi - Mehmet Çobanoğlu, 137688558,
Kitapta kendimizde eksik olan şeyleri esma kombinasyonu yapcagimiz şekilde yönlendiriyor mu acaba

X