Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Eskişehirden alabileceğim mezuniyet ve kınada giyilecek abiye mağazaları arıyorum

denizsizada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
248
15
Eskişehirden alabileceğim mezuniyet ve kınada giyilecek abiye mağazaları arıyorum.Bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum.eskişehire birkaç kere gelmişliğim var.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

doktorlar caddesinde ''oğuz'' var oraya bakabilirsin kına için şık birşeyler bulabilirsin, bunun dışında esnaf sarayında girişteki dükkanda ve ilk kattaki iki dükkanda güzel abiyeler var eminim beğenirsin:KK16:

Son düzenleme:
doktorlar caddesinde ''oğuz'' var oraya bakabilirsin kına için şık birşeyler bulabilirsin, bunun dışında esnaf sarayında girişteki dükkanda ve ilk kattaki iki dükkanda güzel abiyeler var eminim beğenirsin:KK16:

mağazanın adımı oğuz acaba.esnaf sarayından gecen yıl almiştim gene bakıcam orayada.daha başka önerebileceğin yerler varmı.tşkler

mağazanın adımı oğuz acaba.esnaf sarayından gecen yıl almiştim gene bakıcam orayada.daha başka önerebileceğin yerler varmı.tşkler

evet mağazanın adı oğuz,mc donaldsın karşısında. 2.katında güzel abiyeler oluyo genelde. burada bulamazsan esnaf sarayında dediğim dükkanlarda bulurusun bence, özellikle giriş katında ilerde sağda bir dükkan var kısa uzun çok hoş şeyler vardı,ben de yeni aldım ordan biliyorum:KK31: kanatlı alışveriş merkezinin karşısında da bi dükkan var güzel şeyler var ama çooook pahalı:KK1:

Son düzenleme:
evet mağazanın adı oğuz,mc donaldsın karşısında. 2.katında güzel abiyeler oluyo genelde. burada bulamazsan esnaf sarayında dediğim dükkanlarda bulurusun bence, özellikle giriş katında ilerde sağda bir dükkan var kısa uzun çok hoş şeyler vardı,ben de yeni aldım ordan biliyorum:KK31: kanatlı alışveriş merkezinin karşısında da bi dükkan var güzel şeyler var ama çooook pahalı:KK1:

peki bu kanatlı alışveriş merkezinin yakınlarında neler var tarif edebilirmisin?birde orda kısa kıyafetler ne kadar bilgin varmı.erkek içinde takım tarzı şeyler bakıyorum onu nerde bulabiliriz.

evet kanatlının karşısında bi mağaza var ismi dilimin ucunda ama aklıma gelmedi bi türlü yarın hemen bakcam:) bide süleyman çakır lisesinin orada izem butik diye bir mağaza var çok güzel elbiseler var geçen sene mezuniyet elbisemi ordan almıştım çok güzeldi...

wella paris kanatlının oradaki.ama ben ce taksim dede güzel abiyeler var.wella paris cok ucuk fiyatlarda.sonuçta 1 kere giyilio abiye dediğin.esnaf sarayında daha uygun ama aynı modelleri bulabilirsin.

peki bu kanatlı alışveriş merkezinin yakınlarında neler var tarif edebilirmisin?birde orda kısa kıyafetler ne kadar bilgin varmı.erkek içinde takım tarzı şeyler bakıyorum onu nerde bulabiliriz.

esparkın arka kapısından çıkıp köprüyü takip ediyosun ordan aşağı inerken sağda bir de ''saygı'' diye bir mağaza var orası da güzel, dümdüz gidince de kanatlıya varıyosun. esnaf sarayında erkek için de bulunur:KK16:

Son düzenleme:
arkadaşlar kızılcıklıda cok güzel bir magaza var atatürk caddesine yakın. adı drespark tı sanırım. çok kaliteli ve sıradışı abiye çeşitleri var. fiyatlarıda diğer mağazalara göre uygun. kardeşimin düğünü için almıştım. düğünde olay oldum resmen herkes nereden aldığımı sordu. bi bakın derim, bide atatürk caddesinde sherihill var orasıda drespark kadar iyi ama fiyatları baya pahalı.

X