Anket Eski eşinizin evleneceğiniz duyduğunuzda etkilenirmisiniz?

eski eşinizin evleneceğiniz duyduğunuzda neler hissettiniz

• etkilendim

OY: 0 0,0%
  • etkilenmedim

OY: 3 100,0%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .
sayet (ALLAH KORUSUN) esımden ayrılırsam ve sonra evlenecgını duyarsam cok etkılenırım uzulurum

DÜŞÜndÜm de,yakın zamanda boŞanıyorum delıler gıbı aŞık oldugum adamdan.dÜŞlerımı,hayallerımı,gÜlen yÜzÜmÜ,ruhumu Çalan adamdan.Üstelkı seve seve ayrılıyoruz.o benden daha Çok aŞıktı bu yÜzden benı de aŞık ettı kendıne.
Tek sorun aılesı.
Benden bunları Çalıp da,bır baŞkasıyla evleneceĞını duydugum zaman,canım yanmaz.
ÇÜnkÜ bılırım kı,benım onu sevdıĞım kadar sevılmeyecek.
YaŞadıgı hıÇbır Şey bendekı kadar ılk ve Önemlı hıssettırmeyecek ona yaŞadıgını.
Aklına yÜreĞıne tenıne bakıŞına hatta yÜrÜdÜgÜ yollara bıle mıh gııbı saplanacagım ben.
BoĞazında bır dÜĞÜm olacak bellı etmese de.
ılk okudugu kıtap tadı kalmayacak ÖzÜnde benden bır baŞkasıyla.
Evet bunları yazıyorum ama canım hıÇ acımayacak,ÇÜnkÜ o mutluluk pozları vermek zorundalıgıyla benden Çaldıklarının bedelını Ödeme ıkılemınde kaybolup gıdecek.hep benı merak edecek bıryerlerde naaapıyorum,nerdeyım,nasılım dıye.
Ama o bunları yaparken, ıÇten ıÇe gızlıden hesaplarımdayken ben mÜkafatımla olacagım Çektıklerımın.
ıŞte bunun ınancı hıÇ canımı acıtmayacak...

eğer hala içimde ona karşı birşeyle kalmışsa etkilenirim tabi ama eğer yoksa herkes baksın dalgasına demi ama:) seninde hayatına biri girircek bigün şuan boşluktasın bellki ondan bukadar etkilenmiş olabilirsin canım.

benim annem ve babam ayrı. ikiside şimdi ikinci evlilikkerini yaptı ve çok mutlular. ama ikisede derki (aramaızda kalsın) ilk eş başkadır. benimde allah korusun öyle bir şey gelse başıma mahvolurum yani.

X