Evlat Edinme Esimin evlatlik oldugundan subheleniyorum

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

Banu15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2017
33
6
merhaba kizlar. Ben 5 aylik evliyim bir sene de sevglilik donemimiz oldu. Esim evin tek cocugu babasi rahmetli oldu annesiyle beraber yasiyoruz. Bilmem niye ama hep subhe ederdim evlatlik oldugundan. Esim 23 kayinvaldem 59 yasinda. Gecen konusurken menepoza 39 yasimda girdim dedi. Hesablayinca 36 yasinda dogurmus oluyor esimi. Dogumdan 3 sene sonra menepoza girilirmi? Sacma ola bilir ama kafami kurcaliyor hep. Kayinvalidemin davranislarindanda hiss ediyorum bazen

merhaba kizlar. Ben 5 aylik evliyim bir sene de sevglilik donemimiz oldu. Esim evin tek cocugu babasi rahmetli oldu annesiyle beraber yasiyoruz. Bilmem niye ama hep subhe ederdim evlatlik oldugundan. Esim 23 kayinvaldem 59 yasinda. Gecen konusurken menepoza 39 yasimda girdim dedi. Hesablayinca 36 yasinda dogurmus oluyor esimi. Dogumdan 3 sene sonra menepoza girilirmi? Sacma ola bilir ama kafami kurcaliyor hep. Kayinvalidemin davranislarindanda hiss ediyorum bazen
Menapozdan 3 sene once hamile kalinir evet.
İlgisiz bi anne olabilir, sevgisini cok belli edemiyor olabilir. Tam olarakne düşündürdü bunu size ?

Esimin halasiyla kayinvalidemin arasi hep bozuk. Esim halasi ariyinca rahatsiz oluyor konusmak istemiyorum onunla diyor. Halasi maddi durumu cok iyi biri. Kayinvalidem hep ondan biseyler bekliyor para gondersin esime hediyeler yollasin ve s. Hep soruyor bana halasi ariyormu para falan teklif etmiyomu. Halanin iki oglu var onlarin eski resmlerni bakiyorum tipki eşim. Acaba omu evlatlik verdi diye dusunuyorum.

Bisey degismiyecek tabiki. Ama esimin bilib benden sakladigini dusunuyorum. Emin olsam bile gidib sen evlatliksin demem tabi.

Bos ver boş yere zihnini boyle seylerle meşgul etme. Evlatlık degildir buyuk ihtimalle zaten

X