Eşim şuan Burun Ameliyati Oluyor

Freegril

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
1.727
23
Arkadaşlar eşim şuan burun ve çene ameliyatı oluyor (protez yerleştirilecek) Bu ameliyatı olan arkadaşlar varsa cevap verirse sevinirim.Burun ameliyatından çıkar çıkmaz neler yaptınız,neler yediniz,ne kadar bir sürede toparlandınız.Teşekkürler...

Arkadaşlar eşim şuan burun ve çene ameliyatı oluyor (protez yerleştirilecek) Bu ameliyatı olan arkadaşlar varsa cevap verirse sevinirim.Burun ameliyatından çıkar çıkmaz neler yaptınız,neler yediniz,ne kadar bir sürede toparlandınız.Teşekkürler...

ben burun ameliyatı oldum ama protez değildi kemik kırıldı resmen kafamı kırmışlardı :Roflol: geçmiş olsun

Ameliyat iyi geçti tam 4 saat sürdü.Gözlerinde fazla morluk yok şuan ama şişlik var.1 gece hastanede kaldık.Tamponlar 2 gündür duruyor ençok oyüzden nefes almakta zorlanıyor.Bilseydim böyle zor olduğunu ameliyat olmazdım diyor gece nefes alamadığı için fazla uyuyamıyor.Hemşire artık buz koymaya gerek yok dediği için ece döndüğümüzden beri buz koymamıştık ama şimdi daha çok şişince buz(donmuş bezelye) koydum. yemek yiyor kilo kaybedeceğini sanmıyorum ama çok durgun şuan.burdu bide çok kalkık duruyor diye morali bozuk.ben sizlerin yazdıklarını ona anlattım yani kalkık olması çok doğalmış diye ama dinlemiyor.Acaba doktoru arayıp tamponu çıkarmasını söylesemmi karar veremiyorum.Bu arada bizim doktorun birtek güzel yeri burnu.Yani o doktora sadece burnumu emanet ederdim şahsen.

ozgurdu çok geçmiş olsun. umarım şişleri inince hoşunuza gider. ameliyatı hangi doktor yaptı acaba

ozgurdu esinin burnu nasil su anda ? bi de ameliyati hangi doktor yapti acaba?gecmis olsun ...

çok geçmiş olsun. bende burun ameliyatı olmuştum 3-4 gün bişey ısıramıyosun çaya ekmek batırıp yemiştim çok zor acil şifalar diliyorum.

öncelikle çok büyük geçmiş olsun. eşinizin psikolojisini çok iyi biliyorum. bende tamponlarla geçirdiğim 2 gün boyunca keşke olmasaydım diyordum.ama tamponlar çıktıktan sonra çok rahatlıyor insan.rahatça nefes alıp yiyip içebiliyor. zor olan sadece tamponlu geçen iki gün.buzu daha çok çarpma v.s olduğu zaman koyarsanız daha çok faydası olur. zaten şuan şişmiştir yeteri kadar ve inmeye başlar yavaş yavaş buzun buna pek faydası yok.üzerinde ki alçının bandajların inmeye daha çok faydası var.burnunu dik olduğunu düşünmesin büyük ihtimalle o diklik şişlikten kaynaklanıyor zamanla normal haline dönecektir.

kızlar merhaba ben bu konuyu açıp unutmuşum bile.Eşimin burnu çok iyi ve doğl duruyor hiiç şikayetçi değil.Ama aynı doktora ortağımızda ameliyat oldu burnu çok kötü görünüyor.Eğri olmuş.O yüzden dr adı vermeyeyim.Fiyatta çeneyle beraberdi unuttum ama sanırım 4000 i geçmemişti.

X