eşim dolgu yüzünden yüz felci geçirdi

karabibernilis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
118
0
eşimin dişinde çürük vardı ve dolgu yaptırmaya gittik eşimin çürük temizliği uzun sürdü dolgusu oldu diş temizliği oldu ve çıktık eşim ağrısı olduğunu söyledi bende normal dedim
2 gün sonra kulağım ağrıyor gözüm ağrıyor dedi ve bir anda yüz felci oldu
çok kötüydü hastaneye gittik anllattık ve diş filmi istediler evet felç diştendi çürük derinmiş ve uyuşturmadan sinirleri almış kanal tedavisini uyuşturmadan yaptırdığınız düşünün eşimin abarttığını düşünüp gülmüştüm 2 ay sıkıntısını çektik geceleri gözüne ilaç verip bantlıyorduk ya psikolojisimi hiç sormayın tahmin edin ve benim eşim kuaför sürekli aynayla karşı karşıya aman dikkat arkadaşlar herkese geçmiş olsun

çok geçmiş olsun
uyuşturduğu halde yine acı hissediliyo
eşiniz nasıl dayanmış öyle uyuşturmadan:S

ayy canim cok gecmis olsun bende dolgu yaptirdim yine yaptircam inan okuyunca korktum allah sifasini versin.

okuyunca inanamadım.çok geçmiş olsun.eşin nasıl dayanmış yapılırken .ayy çok fena .benimde kızıma dolgu yapıldı derin bi çürüktü zor temizledim dedi kadın.uyuşturmadı bide.korktum valla.
tekrar geçmiş olsun canım.

çok geçmiş olsun bende dolgu yaptırdım bir kaç ay önce ve asla uyuşturmadılar fena oldum ya hayatımda ilk kez yaptırdım bide şimdi dolgudam memnunum ama birdaha yaptırmaya korkuyorum gerçekten...

ay geçmiş olsun canım ya ,bende yaptırcaktım ,tembellikten gidemedim şimdide çok korktum bak,hiç gitmem artık

çok geçmiş olsun canım.ben de geçen sene gittiğim dişçi 20 lik dişimi yarmıştı hazır uyuşturmuşken yanındaki dişi de oymuştu. salak herif içine pamuk koymuş dişin kafamçokkarıştıyarılan dişi unuttum öbürünün ağrısından, iltihap kaptı ve tam 2 ay çektim.aşırı dozda ağrı kesici almaktan az daha zehirleniyodum.en sonunda dişime iğne yapmaktan çene kasım kitlendi ve bi hafta da öyle çektim. kızlar; bu diş işi çok sakat bi iş.şimdi kadıköyde Medicadent diye diş hastanesine gidiyorum.çok profosyenel çalışıyolar kesinlikle tavsiye ederim. vara yoğa diş çekmiyolar bikere. üstelik bu dişimi de onlar kurtardı.en güzel yanı küçük çocuğum var dedim hiç git gel yapmadan çabucak herşeyi hallediyolar

eşimin dişinde çürük vardı ve dolgu yaptırmaya gittik eşimin çürük temizliği uzun sürdü dolgusu oldu diş temizliği oldu ve çıktık eşim ağrısı olduğunu söyledi bende normal dedim
2 gün sonra kulağım ağrıyor gözüm ağrıyor dedi ve bir anda yüz felci oldu
çok kötüydü hastaneye gittik anllattık ve diş filmi istediler evet felç diştendi çürük derinmiş ve uyuşturmadan sinirleri almış kanal tedavisini uyuşturmadan yaptırdığınız düşünün eşimin abarttığını düşünüp gülmüştüm 2 ay sıkıntısını çektik geceleri gözüne ilaç verip bantlıyorduk ya psikolojisimi hiç sormayın tahmin edin ve benim eşim kuaför sürekli aynayla karşı karşıya aman dikkat arkadaşlar herkese geçmiş olsun

cok gecmıs olsun arkadasım
benım annemde dişleri yuzunden yuz felcı gecırdı
dıslerının hepsını cektırdı takma diş yaptırdı
doktor dışlerını tek tek cekıyodu 2 gun arayla
ama annemın cok agrısı kanaması oluyodu
agrı kesıcı vermedı adam annem resmen gecelerce kıvrnıyodu
1 hafta sonra yuz felcı gecırdı meger cok agrısı oldugu ıcın yuz sınırlerıne vurmus
sımdı gectı cok sukur yuz felcı kalıcı degıl ınsallah 1 yada 2 ayda gecer üzülmeyın

X