Eşim Bilgisayar Bağımlısı - Lütfen Yardım Edin

Bu hatunlar ne kadar sakin maşallah ya...

Ben o adama ne yemek yapar ne cay veriri ne kiyafetini utulerdim. Aksam.o gelmeye yakin modemi pcyi bozar evden cikar gezmeye giderdim ne as ne is yapmazdim..

Sorarsa da evde ruh gibi olan adama böyle kadin gerek sen kendi keyfine bak ben kendi keyfime bir gün şikayet ederse de o.zaman hakki olmadigini değişmezse değişmeyeceğini söyle...

Boyle evlilik mi olurmuş ya..

Ve kesinlikle çocuk yapma

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Birden bire boşanmak istiyorum deyin, mumkunse esyalarinizi toplayin ve evden ayrilin. Eğer gerçekten size değer veriyorsa donmeniz için arayacak ve görüşmek isteyecektir. Başka turlu konusmamiz gerek deseniz derdinizi anlatmak isterseniz yine oyununun bitmesini beklemeniz gerekir . Sizi kaybetmekten korkmasini sağlayacaksiniz gitmekle. Ayrıca siz gittikten sonra baktiniz hic aramiyor sormuyor o zaman maalesef ki sizi sevmiyor, değer vermiyor demektir. Boyle biri ile evli kalmamamis olursunuz. Gitmekle her turlu siz karli cikarsiniz yani.

KK application kullanılarak GM Discovery cihazından gönderilmiştir.

eşim oyun değilde iş bağımlısı. halen eve iş getirdiği oluyor. onun yanında çalışmadan önce daha çoktu.. şimdi azldı...

o çok iş getirdiği bir dönem işi inada bindirip evdeki bilgisayarı bozmuştum:KK1:. tartıştık ama çok sonra yaptm...

eşim çok aşırı agrasif olmadığı içinde böle bişiy yapmışta olabilirim....

sizin durumunuz farklı ama... adamdaki bağımlılığı bitirmen gerek... aslında tedavi şartta nası..

neden evlenir ki bu tipler anasının evinde net keyfi yapsaydı ya... ergenlikten çıkamadı herhalde...

İlgisiz, kabalaşıyor, agresifleşiyor
Koy bilgisayarını kucağına, kapıyı da çek git
Adamın ikinci evliliği, hala akıllanmadıysa zor bu saatten sonra
Yaşın çok genç, yolunu çiz
Hiç bir şey alamadığın bir evliliği sürdürmeye çabalamak neden

İlgisiz, kabalaşıyor, agresifleşiyor
Koy bilgisayarını kucağına, kapıyı da çek git
Adamın ikinci evliliği, hala akıllanmadıysa zor bu saatten sonra
Yaşın çok genç, yolunu çiz
Hiç bir şey alamadığın bir evliliği sürdürmeye çabalamak neden

bence arkadaş bilgisayara gelinlik giydirsin ve adamla evlendirsin... sinir oldum adama ya:KK47:

bence arkadaş bilgisayara gelinlik giydirsin ve adamla evlendirsin... sinir oldum adama ya:KK47:

Al benden de o kadar, üstelik adamın ikinci evliliği yani biraz ders almış olması lazım. Yazık günah bu kadınlara ne diye kanına giriyorsun o zaman. Bazı insanlar evliliğe uygun değildir lafına inanıyorum artık, bu tip adamlar evlenmemeli

Benim eşimde bilg bağımlısı bi insan kendisi o huyunu kabullenmiyorsak ne yaparsan yap parçala kendini anlamaz beyhude
Benim ki haberci olduğu halde saatlerce oturur haberlere bakar :KK20:
Yırttım kendimi güzellikle söyledim olmadı bağırdım çağırdım olmadı artık bıraktım ruh Halim kötüyse kızıyorum artık:26:
Eşinin akıllanmış olması lazım 2.evliliği diyorlar ama adam zaten kendinde sıkıntı görmüyor ders almasını beklemek zor:KK47:

...2. evlilik, bilgisayar bağımlısı, agresif vs....evliliğe devam edip etmemek size kalmış ama düzelir umuduyla çocuk düşünmeyin derim..

X